شنبه ۲ مرداد ۱۴۰۰

مارچلو لیپی در آستانه بازگشت به یوونتوس

مارچلو لیپی در آستانه بازگشت به یوونتوس

احتمال بازگشت سرمربی اسبق یوونتوس به این تیم قوت گرفت

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از مدیاست، مارچلو لیپی پس از 17 سال ممکن است از فصل آینده به عنوان مدیر فنی به یوونتوس بازگردد. رئیس باشگاه، آندره آ آنیلی در حال بررسی گزینه بازگرداندن لیپی به عنوان مدیر فنی است تا به عنوان رابط بین تیم و مدیریت فعلی فعالیت کند.

از وظایف او ارزیابی و تایید بازیکنان قبل از خرید از سوی مربی و مدیران باشگاه خواهد بود. این اولین بار است که چنین عنوانی در دوران مدیریت آندره آ در باشگاه منصوب می شود. علاوه بر آن لیپی به پیرلو که انتظار می رود روی نیمکت یوونتوس در فصل آینده ابقا شود، کمک خواهد کرد. گفته می شود این مذاکرات هنوز در مراحل مقدماتی است.

این سرمربی 72 ساله در دو دوره حضور خود روی نیمکت بیانکونری توانست پنج اسکودتو، چهار سوپرکاپ به همراه یک کوپا ایتالیا و در عرصه بین المللی یک لیگ قهرمانان، یک جام بین قاره ای و یک سوپرکاپ اروپا را  کسب کند. مارچلو لیپی تنها مربی در دنیای فوتبال است که لیگ قهرمانان اروپا، جام جهانی فوتبال و همچنین لیگ قهرمانان آسیا را کسب کرده است و حضور دوباره او در تیم یوونتوس می‌تواند برای بازگشت دوباره این تیم به دوران اوج خود در اروپا موثر باشد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.