جمعه ۲۶ شهریور ۱۴۰۰

ترابی و بقیه بچه‌ها می‌سازند من و شهریار گل می‌زنیم

آل کثیر: حکم بمبی را دارم که آماده انفجار است

آل کثیر: حکم بمبی را دارم که آماده انفجار است
ناصرقراگزلو
ناصرقراگزلو خبرنگار

عیسی آل‌کثیر بامداد امروز محرومیتش به پایان رسید. روز گذشته عیسی نتوانست به دلیل محرومیت همراه بقیه تیم به مشهد برود به همین دلیل به طور جداگانه به مشهد رفت تا از بامداد امروز به اردوی سرخ‌پوشان در مشهد اضافه شود. عیسی که در اوج آمادگی به ناحق از سوی ‌ای اف سی محروم شد مسلماً حرف‌های زیادی برای گفتن خواهد داشت. عیسی دیروز در حالی که عازم مشهد بود گفت و گویی اختصاصی با ما داشت و شادی در صدایش به خوبی مشهود بود.

ایران ورزشی/عیسی آل‌کثیر بامداد امروز محرومیتش به پایان رسید. روز گذشته عیسی نتوانست به دلیل محرومیت همراه بقیه تیم به مشهد برود به همین دلیل به طور جداگانه به مشهد رفت تا از بامداد امروز به اردوی سرخ‌پوشان در مشهد اضافه شود. عیسی که در اوج آمادگی به ناحق از سوی ‌ای اف سی محروم شد مسلماً حرف‌های زیادی برای گفتن خواهد داشت. عیسی دیروز در حالی که عازم مشهد بود گفت و گویی اختصاصی با ما داشت و شادی در صدایش به خوبی مشهود بود.

عیسی بالاخره محرومیتت به پایان رسید، چه حس و حالی داری؟
واقعاً شادی خیلی زیادی دارم و باور کنید از خوشحالی در پوست خودم نمی‌گنجم. خیلی سختی کشیدم و روزهای تلخ و دشوار زیادی را سپری کردم اما تمام این مشکلات و سختی‌ها ذره‌ای از انگیزه‌ام را کم نساخت و اتفاقاً موجب شد خیلی بیشتر تلاش کنم و روزانه دو نوبت به شکل انفرادی و حتی زیر نظر مربی اختصاصی‌ام تمرین کنم و آمادگی‌ام را در بالاترین شکل ممکن نگه دارم.
هواداران پرسپولیس هم خیلی در مدت محرومیتت از تو حمایت کردند. خطاب به آنها چه صحبتی داری؟ 
بله هواداران تیم در مدت محرومیتم با کامنت‌ها و حمایت‌هایشان واقعاً مرا شرمنده مهر و محبت خودشان ساختند و به من خیلی انگیزه دادند. از همه آنها واقعاً متشکرم و ان‌شاءالله با گلزنی و عملکرد خوبم جواب محبت آنها را بدهم. مطمئن باشید ذره‌ای برای تیمم و هواداران و موفقیت پرسپولیس کم نمی‌گذارم.
در خصوص بازیکنان جدیدی که به خدمت گرفته‌اید چه نظری داری؟ هر چند که به نظر می‌رسد تو و مغانلو زوج خط حمله پرسپولیس باشید؟
هر بازیکنی که در پرسپولیس حضور دارد حتماً قابلیت‌های فنی زیادی دارد که در بزرگترین تیم ایران حضور یافته است و همه همبازیانم هم جزو بهترین‌های ایران هستند. من و بقیه فقط بازیکن تیم هستیم و باید خیلی خوب تمرین کنیم و تابع نظر کادر فنی باشیم اما اگر کادر فنی صلاح دید و ترابی را پشت سر من و مغانلو قراردارد ان‌شاءالله من و مغانلو گل می‌زنیم و بقیه هم می‌سازند و ما هم تلاش می‌کنیم تا گل بزنیم و اطمینان داشته باشید زهردارترین خط حمله ایران را در پرسپولیس می‌سازیم.
در خصوص تیم پدیده و بازی مقابل این تیم چه صحبتی داری؟
پدیده تیم خوبی است و بازیکنان خوبی هم دارد اما پرسپولیسی که من دیدم هیچ تیمی حریفش نخواهد شد به همین دلیل حتماً با سه امتیاز از مشهد به تهران برمی‌گردیم چون در بالاترین نقطه جدول هستیم به همین دلیل اصلاً و تحت هیچ شرایطی نباید امتیاز از دست بدهیم و حتماً هم همینطور خواهد شد. بازیکنان ما سال‌هاست که قهرمان شده‌اند و با شخصیت و روحیه‌ای که نزد کادر فنی و بازیکنانمان وجود دارد هیچ چیزی جز برد و تلاش برای قهرمانی ما را راضی نخواهد کرد.
چه حرف خاص و ویژه‌ای باقی مانده که دوست داری آن را بگویی؟
از خدا و امام رضا خواستم که امسال مرا به همهآرزوهای فوتبالی‌ام برساند. این آرزوها هم می‌تواند قهرمانی پرسپولیس در آسیا و گلات قهرمانی و بعد ان‌شاءالله دعوت به تیم ملی باشد.
احتمال بازی کردنت با توجه به اینکه در تمرینات گروهی حضور نداشتی چقدر است؟
من تابع کادر فنی هستم و آماده بازی‌ام.
توقع گلزنی از تو خیلی زیاد است. اگر گل بزنی چطور شادی خواهی کرد؟
گل بزنم شاید شادی ویژه‌ای برای هواداران داشتم و اصلاً شاید یک سورپرایز ویژه برای هواداران رو کنم.
یعنی برای هواداران به شکل کریس رونالدو شادی می‌کنی یا نوع دیگری شادی خواهی کرد؟
شاید کریس رونالدویی شادی کنم. ان‌شاءالله تیم برنده شود حالا فرقی نمی‌کند که چه کسی گل بزند هر چند گلزنی وظیفه یک مهاجم است و اگر من هم برای تیم محبوبم بازی کنم حتماً سعی می‌کنم که گل بزنم. مهم همین است. مانند بمبی هستم که آماده انفجار است. خیلی انگیزه دارم و برای آن حد و مرزی قائل نیستم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.