یکشنبه ۲۸ شهریور ۱۴۰۰

توماس توخل: فرصت سوزی ورنر مقابل مقدونیه؟ پاس گوندوغان بد بود!

توماس توخل: فرصت سوزی ورنر مقابل مقدونیه؟ پاس گوندوغان بد بود!

توماس توخل از شرایط چلسی پیش از دیدار با وست برومویچ می گوید.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از فوتبال لندن، تیم های چلسی و وست برومویچ، فردا و در چارچوب هفته سی ام لیگ برتر انگلیس، از ساعت 16:00 به وقت تهران در استادیوم استمفورد بریج به مصاف هم می روند. توماس توخل، سرمربی چلسی در کنفرانس مطبوعاتی پیش از این بازی حاضر شد و از شرایط تیمش گفت:

جایزه بهترین سرمربی ماه؟ برای مان بردن این جایزه غیر معمول است چون در آلمان و فرانسه چنین چیزی نداریم. با اینکه به جوایز انفرادی در فوتبال اعتقادی ندارم اما از بردن این جایزه خوشحالم. من به نمایندگی از اعضای کادرفنی و همه آنهایی که در کبهام (کمپ تمرینی چلسی) هستند این جایزه را دریافت کردم. این هنوان اثباتی بر خوب بودن عملکرد ماست. بابت بردن این عنوان قدردان هستم، نشان می دهد که در باشگاه درستی حضور دارم. اما همانطور که گفتم به جوایز انفرادی در فوتبال اعتقادی ندارم و این را به عنوان یک جایزه تیمی می بینم.
همه در تمرین امروز حضور داشتند و جلسه تمرینی شگفت انگیزی داشتیم، بسیار با کیفیت و دارای یک جو فوق العاده. البته کانته به صورت انفرادی تمرین کرد آیا او با بازی با پورتو می رسد؟ به نظرم حضور در این بازی برایش خیلی زود است، بیشتر بازی برگشت را برایش مدنظر دارم. به هر حال هر کسی که در تمرین حضور داشت برای بازی فردا آماده است و این یعنی یک خبر مسرت بخش. بله، تیاگو سیلوا هم کاملا آماده است.
مینو رایولا و پدر هالند به باشگاه چلسی هم می آیند؟ به این سوال پاسخ نخواهم داد، چون یک بی احترامی نسبت به دورتموند و خود بازیکن خواهد بود.او بازیکن دورتموند است و صد البته اخبار زیادی در خصوص خودش و مدیر برنامه اش شنیده می شود. به نظر می آید که آنها (رایولا و آلفی هالند) در حال تشکیل یک مسابقه برای به خدمت گرفتن این بازیکن  هستند. اما همه باید به اینکه او بازیکن دورتموند است احترام بگذارند. البته که (هالند) یک بازیکن آینده دار است  اما با احترام باید بگویم که در جمع بازیکنان ما نیست و  هیچ عقیده ای در موردش نداریم.
در چلسی یک مربی خوشحال هستم؟ بله چون یک ترکیب کامل در اختیار دار، در یک باشگاه بزرگ هستم و به همین دلیل کاملا خیالم راحت است.
لینک شدن آگوئرو به چلسی؟ همان جوابی که برای هالند دادم. نیازی نیست در مورد دستاورد های این بازیکن حرفی بزنیم. او یک بازیکن سطح جهانی است. اما فراموش نکنید که ما در سه تورنمنت با منچسترسیتی در حال رقابت هستیم و من هرگز در مورد بازیکن آنها صحبت نخواهم کرد؛ از بازیکنان مان هم توقع چنین رفتاری را دارم. 
موقعیت سوزی ورنر مقابل مقدونیه؟ اول از هر چیزی باید بگویم به نظرم پاس گوندوعان بد بود! نه داشتم شوخی می کردم. البته که او موقعیت را از دست داد. همه در مورد آزار دهنده بودن صحنه صحبت می کنند. گرفتن انگشت اتهام به سمت ورنر یک راه حل بسیار آسان است که من نمی توانم درکش کنم.تیمو درحال حاضر مشکل اعتماد به نفس دارد؛ البته کارکرد توپ هم گاهی آنطور که به نظر می آید نیست. اگر به نظر شما این مهم ترین و حیاتی ترین مقطع دوران حرفه ای اوست، به آمار نگاه کنید، او برای ما گل می زند، پاس گل ارسال می کند و پنالتی می گیرد. به او کاملا اطمینان دارم . امیدوارم او نیز به من اطمینان داشته باشد، با تیمو در خصوص این ماجرا صحبت خواهم کرد. این پسر از 5 سالگی در حال گلزنی است و هیچ وقت هم دست از کار نکشیده. پس می تواند مطمئن باشد که بدنش دوباره به یاد خواهد آورد که در این مواقع باید چگونه عکس العمل نشان دهد چون گلزنی برای او یک کار معمولی به حساب می آید. او دوباره برمی گردد، دیر و زود دارد اما سوخت و سوز ندارد. او را دیروز وارد بازی درون تیمی کردم چون می خواست تمرین گلزنی داشته باشد، به تیمو گفتم تو واقعا نیازی به این کار نداری چون از 6 سالگی در حال گلزنی هستی! بدن و مغزت کاملا این کار را بلدند. سعی کن نگران نباشی، لحظه ایده آل به زودی فرا می رسد. اگر یک زن نمی خواهد همراه با تو برای شام بیرون برود، نمی توانی او را مجبور کنی. کمی عقب بکش و شاید او خودش به تو زنگ بزند!

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.