سه شنبه ۸ فروردین ۱۴۰۲

ریوالدو: انتقال آگوئرو به بارسلونا می تواند مسی را برای ماندن در باشگاه، متقاعد کند

ریوالدو: انتقال آگوئرو به بارسلونا می تواند مسی را برای ماندن در باشگاه، متقاعد کند

ریوالدو، اسطوره بارسلونا می گوید انتقال سرخیو آگوئرو به جمع کاتالان ها می تواند لیونل مسی را نیز به ادامه حضور در نیوکمپ، قانع کند.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از گل، طبق اعلام باشگاه منچسترسیتی، سرخیو آگوئرو، در پایان فصل و با پایان یافتن قراردادش، از این تیم جدا خواهد شد و بسیاری، بارسلونا را مقصد بعدی ستاره آرژانتینی سیتیزن ها می دانند. از سوی دیگر لیونل مسی، فوق ستاره آرژانتینی بارسلونا نیز این فرصت را دارد تا در تابستان و با پایان یافتن قراردادش، به صورت رایگان تیمی دیگر را انتخاب کند اما به گفته ریوالدو، انتقال آگوئرو به جمع آبی و اناری ها، می تواند تاثیر بسزایی بر روی تصمیم مسی در خصوص ماندن در بارسلونا یا جدایی از این تیم، بگذارد. مهاجم برزیلی اسبق کاتالان ها گفت:

به خدمت گرفتن سرخیو آگوئرو، آن هم به صورت رایگان برای بارسلونا شاهکار خواهد بود. او با مسی رابطه بسیار خوبی دارد و از سوی دیگر با توجه به جدایی سوارز از تیم در تابستان گذشته، به احتمال فراوان در صورت انتقال به بارسلونا جزو نفرات اصلی خواهد بود. انتقال آگوئرو به بارسلونا می تواند به لاپورتا کمک کند که مسی را برای ادامه حضور در باشگاه متقاعد کند. گفته می شود بارسلونا در حال مذاکره با ممفیس دیپای و ارلینگ هالند نیز هست. با این حال خرید این بازیکنان هزینه هنگفتی دارد و بنابراین رونالد کومان، سرمربی تیم باید پیش از رد کردن گزینه های موجود، به دقت شرایط را بسنجد، خصوصا وقتی صحبت از بازیکن باکیفیتی همچون آگوئرو می شود. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.