شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱

سیلوا لازم نیست چیزی را به من ثابت کند

توخل: حتی اگر پنجره نقل و انتقالات چلسی هم بسته بود، باز هم ناراحت نمی شدم

توخل: حتی اگر پنجره نقل و انتقالات چلسی هم بسته بود، باز هم ناراحت نمی شدم

در حالی که باشگاه چلسی به خرید بازیکنان بزرگی لینک شده است اما توخل می گوید اصراری به ایجاد تغییرات کلی در ترکیب تیمش ندارد.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از گل، توماس توخل از زمان گرفتن جای فرانک لمپارد در چلسی عملکرد خوبی در استمفوردبریج داشته است و در 14 بازی هنوز شکست نخورده و اگر چه تیم لندنی در حال حاضر در جدال برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان است اما از همین حالا توجه بسیاری از هواداران معطوف به پنجره نقل و انتقالات تابستانی است. با این وجود توخل می گوید انتظار تابستان شلوغی را در چلسی ندارد. این مربی در مورد نقل و انتقالات باشگاه گفت:

صادقانه بگویم اگر فردا بگویند پنجره نقل و انتقالات چلسی بسته شده، باز هم فصل بعد مربی خوشحالی خواهم بود. دوست دارم به تیم فشار بیاورم تا آن را به سطح بعدی برسانیم. ایده هایی در سرم دارم تا بتوانیم این تیم را بهتر کنیم. شرایط سختی دارم چون اول از همه تیم قدرتمندی داریم. فوتبالیست های برجسته ای در باشگاه ما توپ می زنند و نمی خواهم به کسی اجازه دهم جو خوب رختکن را خراب کند و تاثیر منفی داشته باشد. مثل پازل نیست که یک قطعه را برداری و قطعه دیگری بگذاری. بازار نقل و انتقالات پیچیده است. در حال حاضر آرام هستم. شاید به این نتیجه برسیم که می توانیم چند بازیکن به تیم اضافه کنیم تا شرایط رقابتی تر شود و گزینه های بیشتری داشته باشیم. شیوع کرونا نیز شرایط را عجیب تر کرده است. باید به عنوان یک باشگاه صبور باشیم و خودمان را وفق دهیم و مسائل زیادی را در نظر بگیریم.  
در حال حاضر تنها 15 ماه از قرارداد بازیکنانی نظیر کریستینسن، رودیگر، آزپلیکوئتا و تیاگو سیلوا باقی مانده است. البته در مورد سیلوا تنها 3 ماه باقی مانده ولی باشگاه تصمیم گرفته قرارداد این بازیکن را یک سال دیگر تمدید کند و حتی مصدومیت این بازیکن هم باعث نشده تا توخل از تمدید قرارداد این بازیکن منصرف شود. او در این باره گفت:

او نباید چیزی را به من ثابت کند. او را می شناسم و کاپیتان تیم من در پاریس بود. و به شدت بازیکن حرفه ای است. اولین کسی است که سر تمرین حاضر می شود و آخرین نفر می رود و می دانم چه کارهایی می کند تا آماده بماند. سن او در تصمیم گیری در موردش بزرگترین نقش را ندارد. به نظرم آمدن به چلسی تصمیم شجاعانه ای برای او بود. او هر وقت آماده باشد از او انتظار نمایش هایی عالی دارم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.