یکشنبه ۲۵ مهر ۱۴۰۰

ناپولی 4-3 کروتونه؛ پیروزی سخت تیم گتوزو برای ماندن در کورس سهمیه

ناپولی 4-3 کروتونه؛ پیروزی سخت تیم گتوزو برای ماندن در کورس سهمیه

ناپولی در دیداری جذاب و پر گل، کروتونه را شکست داد.

یران ورزشی/ناپولی و کروتونه در چارچوب بازی های هفته 29 فصل 21-2020 سری آ به مصاف هم رفتند که در نهایت ناپولی با نتیجه 4-3 در این دیدار پیروز شد. بدین ترتیب ناپولی موقتاً به رده چهارم سری آ صعود کرد.
ناپولی 1-0 کروتونه؛ لورنتزو اینسینیه 19': دی لورنتزو از سمت راست حرکتی را آغاز کرد و به خوبی مدافع کروتونه را از پیش رو برداشت و وارد محوطه شد. سپس توپ را با پاسی کاتبک به اینسینیه رساند و این مهاجم با شوتی سر ضرب و دقیق دروازه کروتونه را باز کرد.

ناپولی 2-0 کروتونه؛ ویکتور اوسیمن 22': اینسینیه توپ را به رویز پاس داد و وارد محوطه شد. رویز با پاس چیپی به پشت مدافعان، توپ را مجدداً به اینسینیه رساند و این بازیکن بلافاصله توپ را برای اوسیمن رساند. توپ در مقابل دروازه خالی و در یک قدمی دروازه به اوسیمن رسید و این بازیکن گل دوم ناپولی را به ثمر رساند.

ناپولی 2-1 کروتونه؛ سیمی 25': اشتباه مانولاس در دفع توپ، باعث شد توپ به بنالی برسد و این بازیکن نیز با پاسی خوب و دقیق، توپ را به سیمی که یارگیری نشده بود رساند. سیمی نیز با یک والی، یکی از گل های خورده را جبران کرد.

ناپولی 3-1 کروتونه؛ دریس مرتنز 34': ضربه کاشته ای در نزدیکی محوطه برای ناپولی گرفته شد. دریس مرتنز با ضربه ای دقیق و زیبا این کاشته را تبدیل به گل کرد.

ناپولی 3-2 کروتونه؛ سیمی 48': مسیاس با ضربه سر توپ را به پشت مدافعان ناپولی و سیمی رساند. سیمی نیز با ضربه ای سرضرب دروازه ناپولی را باز کرد.

ناپولی 3-3 کروتونه؛ جونیور مسیاس 59': اشتباه نیکولا ماکسیموویچ در حفظ توپ، باعث شد مسیاس با زرنگی توپ گیری کند و خود را در موقعیت تک به تک با مرت قرار دهد و در نهایت گل تساوی کروتونه را به ثمر برساند.

ناپولی 4-3 کروتونه؛ جیووانی دی لورنتزو 72': دی لورنتزو توپ را در گوشه محوطه جریمه کروتونه دریافت کرد، کمی در عرض حرکت کرد و با یک شوت زمینی و دقیق دروازه کروتونه را باز کرد تا ناپولی باز هم در این بازی پیش بیافتد.

 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.