دوشنبه ۵ مهر ۱۴۰۰

مربی پدیده: داور پنالتی صددرصد ما را نگرفت؛ بلندی چمن ورزشگاه برنامه ‌ریزی شده نبود

مربی پدیده: داور پنالتی صددرصد ما را نگرفت؛ بلندی چمن ورزشگاه برنامه ‌ریزی شده نبود

مربی تیم فوتبال پدیده می گوید پرسپولیس نسبت به نیم‌فصل اول بهتر و هارمونیک‌تر بازی می‌کند.

به گزارش ایران ورزشی، وحید فاضلی پس از تساوی پدیده مقابل پرسپولیس اظهار داشت:

ابتدا سال نو را به همه هموطنان تبریک عرض می‌کنم. درباره بازی باید بگویم که به شرف بازیکنان باغیرت تیم‌مان درود می‌فرستم. واقعا جانانه جنگیدند، طبق برنامه جلو رفتیم و استراتژی خوبی مقابل پرسپولیس داشتیم. حریف ما تیمی قابل احترام و بزرگ بود. پرسپولیس نسبت به نیم‌فصل اول بهتر و هارمونیک‌تر بازی می‌کند. ما هم با برنامه بازی کردیم و گل اول را زدیم و می‌توانستیم توسط بایرامی گل دوم را بزنیم.
وی ادامه داد:

بعد از به ثمر رسیدن گل اول پرسپولیس، آنها موقعیت زدن گل دوم را هم داشتند، ما هم روی ضد حمله توسط امین قاسمی‌نژاد می‌توانستیم دوباره به گل برسیم. در کل بازی خوبی بود و خسته‌ نباشید و تبریک به حریف‌مان می‌گویم.
مربی تیم فوتبال پدیده در خصوص بازی دفاعی تیمش در نیمه اول گفت:

ما یک استراتژی داشتیم و می‌خواستیم از جلو پرس کنیم ولی کم‌کم عقب کشیدیم. پرسپولیس بازیکنان خلاقی دارد و خود به خود بازیکنان حریف عقب می‌کشند. ما برنامه‌ای نداشتیم که از ابتدا دفاع کنیم،  ما برای دقایقی برنامه داشتیم که عقب بازی کنیم ولی در لحظاتی هم در نیمه اول مالکیت توپ دست ما بود و گلی را هم که به ثمر رساندیم روی برنامه بود، ما روی این حرکت کار کرده بودیم.
فاضلی در واکنش به صحبت گل‌محمدی مبنی بر اینکه بلندی چمن ورزشگاه برنامه‌ریزی شده بوده، عنوان کرد:

من برای گل‌محمدی آرزوی موفقیت می‌کنم ولی چنین چیزی را تایید نمی‌کنم و اصلا در جریان نبودیم. ما هم تیمی هستیم که روی زمین کار می‌کنیم و از روی زمین به گل رسیدیم، اصلا این موضوع برنامه‌ریزی شده نبود و ضمن احترام به گل‌محمدی این موضوع را تایید نمی‌کنم.
وی در خصوص قضاوت داور گفت:

در نیمه اول داوری خیلی خوب بود. ولی در نیمه دوم نمی‌دانم چرا جریان بازی برگشت، داور قرار نیست برای تیم حریف پنالتی بگیرد، صفایی بازی را مدیریت کرد و کم‌کم با خطاهایی که در کنار محوطه جریمه ما گرفت، باعث شد پرسپولیس روی تیم ما مسلط شود و روی همین جریانات به گل رسید. روی یک ضدحمله خطای صددرصد پنالتی روی بازیکن ما گرفته نشد. 70 میلیون نفر بازی را نگاه می‌کردند و رقیبان پرسپولیس و هواداران پدیده هم بازی را نگاه می‌کردند. خواهش می‌کنم که داوران ما روی مدیریت جریان بازی دقت کنند. ما نسبت به خطای پنالتی که داور برای ما نگرفت معترض هستیم و حق‌مان ضایع شد.
مربی تیم فوتبال پدیده افزود:

ما یکسری مشکلات دیگر هم داشتیم، دو بازیکن ما، حسین مهربان و احسان حسینی به خاطر مشکلات بیماری را به همراه نداشتیم، بازیکنان ما جانانه جنگیدند. تیمی که وحید امیری، نوراللهی و آل‌کثیر را به عنوان تعویضی به زمین می‌آیند تیم بزرگی است و بازیکنان ما مقابل آنها پا پس نکشیدند. خداراشکر سربلند بودیم، هرچند که می‌توانستیم گل دوم را هم به ثمر برسانیم و برنده بازی باشیم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.