یکشنبه ۳ مرداد ۱۴۰۰

تورینو 2-2 یوونتوس؛ خانه ای که آرشیتکت ساخته، از پای بست ویران است

تورینو 2-2 یوونتوس؛ خانه ای که آرشیتکت ساخته، از پای بست ویران است

شیوه بد بازی و اشتباهات آماتورگونه وویچک شزنی و دیان کولوسفسکی باعث شد یوونتوس بازهم امتیاز از دست دهد

ایران ورزشی/یوونتوس در دربی تورین به نتیجه ای بهتر از تساوی دست نیافت. حالا بیانکونری به طور جدی خطر از دست دادن سهمیه لیگ قهرمانان اروپا را حس می کند و نرسیدن به این دستاورد، تبعات جبران ناپذیری برای آن ها خواهد داشت. گل کریستیانو رونالدو، فعلا ناجی آندره آ پیرلو شد اما یوونتوس به معنای واقعی کلمه دیگر جایی برای اشتباه ندارد.
تورینو 0-1 یوونتوس؛ فدریکو کیه زا 13': فدریکو کیه زا با حرکت یک دو با موراتا، صاحب موقعیت گلزنی شد و شوت او با عبور از بین پاهای سیریگو، وارد دروازه تورینو شد.

تورینو 1-1 یوونتوس؛ آنتونیو سانابریا 27': واکنش ضعیف شزنی روی شوت زمینی از راه دور و پر شدن آفساید توسط الکس ساندرو، باعث شد آنتونیو سانابریا با یک ضربه سر، به راحتی دروازه یوونتوس را باز کند.

تورینو 2-1 یوونتوس؛ آنتونیو سانابریا 46': اشتباه وحشتناک دیان کولوسفسکی در ارسال پاس به عقب باعث شد آنتونیو سانابریا صاحب موقعیت گلزنی شود. این مهاجم پاراگوئه ای با ورود به محوطه جریمه شوت زد که با واکنش ضعیف شزنی، توپ وارد دروازه یووه شد.

تورینو 2-2 یوونتوس؛ کریستیانو رونالدو 80': سانتر کیه زا با ضربه ناقص جورجو کیه لینی در محوطه جریمه همراه شد اما در میانه راه توپ به رونالدو رسید و او با ضربه سر، دروازه تورینو را باز کرد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.