یکشنبه ۳ مرداد ۱۴۰۰

آندره آ پیرلو: پاس های عرضی فراوان باعث شده است یوونتوس قابل پیش بینی بازی کند

آندره آ پیرلو: پاس های عرضی فراوان باعث شده است یوونتوس قابل پیش بینی بازی کند

آندره آ پیرلو پس از تساوی ۲-۲ یوونتوس مقابل تورینو اعتقاد داشت پاس های در عرض اضافی کار تیمش را سخت کرده است.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از فوتبال ایتالیا، بیانکونری با تلاش بسیار توانست بازی را به تساوی بکشاند ولی با توجه به فرم ضعیف اخیر تیم، کسب تساوی مقابل حریفی که خطر سقوط را احساس می کند حتی در دربی نیز رضایت بخش نیست. پیرلو پس از بازی در جمع خبرنگاران گفت:

ما شروع خوبی داشتیم، توانستیم جلو بیافتیم و این سخت ترین کاری است که می توان مقابل تیم های دفاعی انجام داد. مثل همیشه کار را برای خودمان سخت کردیم. امیدوار بودیم نیمه دوم به طرز متفاوتی رقم بخورد ولی بلافاصله آن اشتباه را مرتکب شدیم و نیاز شد که به بازی برگردیم. این اشتباه شبیه گلی بود که مقابل لاتزیو دریافت کردیم. متاسفانه این اتفاق بارها رخ داده است و این فقدان تمرکز به ما لطمه زده است. باید یاد بگیریم که حتی برای یک ثانیه هم حق نداریم تمرکزمان را از دست بدهیم چون اگر توپ را لو بدهیم، امکان دارد تنبیه شویم. پس از گل دوم به بازی برگشتیم، به تیر دروازه زدیم و آن فرصت نصیب کریستیانو (رونالدو) شد. طبیعی است وقتی حریف مقابل دروازه خود عقب می نشیند، نمی توانیم توپ را سریع به گردش در آوریم چون آن فضای لازم موجود نیست.
یووه هم اکنون هم امتیاز با ناپولی در رده چهارم قرار دارد و این دو تیم در روز چهارشنبه با هم رو به رو خواهند شد.

وقتی برنده نشوید، نمی توانید راضی باشید. می دانیم که باید پیشرفت کنیم. تلاش مان بر این است که در بازی ها برنده شویم چرا که در این صورت همه با آرامش بیشتری کار می کنند. تا اینجای فصل خیلی امتیاز از دست داده ایم و طبیعتا باید بهتر کار کنیم. در این فرصتی که تا بازی بعدی باقی مانده است، باید روی خیلی از اصول فوتبال تمرکز کنیم: مثل جایگیری و تحرک درون زمین و پیدا کردن گزینه پاس های بیشتر در بین خطوط، مخصوصا مقابل تیم هایی که عقب می نشینند. در حال حاضر بیش از اندازه پاس های عرضی می فرستیم و همین باعث پیش بینی پذیر بودن تیم ما شده است. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.