پنج شنبه ۲۷ مرداد ۱۴۰۱

بلبلی: استراماچونی سبک بازی‌ ام را دوست داشت

بلبلی: استراماچونی سبک بازی‌ ام را دوست داشت

محمد بلبلی صحبت هایی را در مورد دوران حضورش در استقلال عنوان کرد.

به گزارش ایران ورزشی، محمد بلبلی بازیکن تیم نفت مسجد سلیمان درگفت‌وگو با میزان، در خصوص عملکرد نفت مسجدسلیمان گفت:

در نیم‌فصل اول با هدایت حسینی تاکتیک خاصی را دنبال می‌کردیم و توانستیم نتایج خوبی را بگیریم. در حال حاضر یزدی و همه بازیکنان تلاش می‌کنند شرایط خوب نیم‌فصل اول را تکرار کنیم. هنوز بازی‌های زیادی تا انتهای فصل باقی مانده است و زود است که درباره نتایج نظر بدهم.  به نظرم در نقل و انتقالات نیم‌فصل اول خریدهای خوبی انجام شد و تیم تقویت شد که می‌تواند در نتایج ما تاثیر زیادی داشته باشد.
او در خصوص بازی مقابل پرسپولیس عنوان کرد:

در بازی پرسپولیس تاکتیک خاصی را دنبال می‌کردیم  و برای رسیدن به دروازه آنها برنامه خاصی داشتیم. به عنوان بازیکن نفت وظیفه‌ام این بود که حرف‌های کادرفنی را در زمین به خوبی اجرا کنم و متاسفم که شکست خوردیم، اما خدا را شکر می‌کنم توانستم بازی خوبی ارائه بدهم.
بازیکن نفت مسجد سلیمان درباره حضور سه بازیکن سابق سپیدرود در تیم نفت مسجدسلیمان، تصریح کرد:

روز اولی که به نفت آمدم در کنار میثم تهدیست قرار گرفتم؛ چون با او صمیمی هستم و قبلا با هم کار کرده بودیم. شناخت خوبی از هم داشتیم. خیلی خوشحال شدم مقابل پرسپولیس گلزنی کرد و می‌دانم پیشنهادات خوبی هم از تیم‌های لیگ برتری در نیم‌فصل داشت. با عماد میرجوان سابقه همکاری ندارم ولی در همین دو، سه روزی که به تمرینات آمده خیلی خوش اخلاق است و تلاش زیادی می‌کند. فکر می‌کنم به تیم می‌تواند کمک زیادی بکند.
بازیکن تیم استقلال که به صورت قرضی راهی نفت شده است، در رابطه با زمان حضورش در جمع آبی‌پوشان  گفت:

در استقلال شرایط طوری که می‌خواستم پیش نرفت و بر وفق مرادم نبود. اتفاق‌های بد پشت سرهم اتفاق افتاد. خبر محرومیت که شوکه کننده بود. رفتن استراماچونی و بعدتر مصدومیت کوتاهی که پیش آمد اجازه نداد آنچه که می‌خواهم را نشان بدهم. ضمن اینکه جا افتادن در تیمی مثل استقلال سخت است. بازیکنی که در لیگ برتر تجربه بیشتری دارد راحت‌تر می‌تواند کارش را پیش ببرد. امیدوارم اینجا طوری کار کنم که با قدرت و تجربه بیشتر به استقلال برگردم.
بلبلی در خصوص استراماچونی تاکید کرد:

بسیاری از بازیکنان باتجربه استقلال می‌گفتند استراماچونی بهترین مربی است که تا حالا با او کار کرده‌ایم. از طرف دیگر استرا سبک بازی‌ام را دوست داشت که این مسئله می‌توانست کمک زیادی برایم باشد. به هر حال، به خاطر شرایطی که همه می‌دانند از تیم خارج شد.
بازیکن نفت مسجد سلیمان درباره انتقال قرضی «فردین رابط» بازیکن جوان استقلال به جمع شاگردان یزدی گفت:

استقلال تیم بزرگی است. بازیکنان باتجربه خوبی دارد و برای بازیکن جوان سخت است که در ترکیب اصلی قرار بگیرد.  رابط در رده بزرگسالان تجربه کمی دارد و باید تجربه‌اش را بیشتر کند. امیدوارم در نفت مسجد سلیمان از شرایط استفاده کند و استعدادش را نشان بدهد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.