جمعه ۱ بهمن ۱۴۰۰

چیرو ایموبیله و طلسم دو ماهه گل زنی!

چیرو ایموبیله و طلسم دو ماهه گل زنی!

مهاجم لاتزیو دو ماه است که نتوانسته دروازه حریفان را باز کند.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از گل، لاتزیو این روزها شرایط خوبی دارد و روز گذشته سومین برد پیاپی خود در لیگ را مقابل اسپتزیا جشن گرفت و به نظر می رسد بعد از شکست های سنگین این تیم در لیگ قهرمانان، لاتزیو دوباره در حال برگشتن به روزهای خوب خود است اما این بار گل های متوالی گلزن خود چیرو ایموبیله را به همراه ندارد.

در حقیقت چند وقتی است که گلزن برتر فصل گذشته سری آ و برنده کفش طلای سال قبل نتوانسته دروازه حریفان لاتزیو را باز کند. او در دو ماه گذشته در سری آ و لیگ قهرمانان موفق به باز کردن دروازه رقبا نشده است.

در  7 بازی اخیر لاتزیو در سری آ و همچنین دو بازی این تیم مقابل بایرن، نام ایموبیله در لیست گلزنان خالی بوده است. چیرو ایموبیله حتی یک پنالتی را هم در دیدار مقابل بولونیا از دست داد تا روند گل نزدن هایش ادامه دار باشد. تنها گلی که ایموبیله در این دو ماه توانسته بزند، در پیراهن تیم ملی ایتالیا و مقابل ایرلند شمالی بود که البته آن هم اولین گل او بعد از دو سال در پیراهن تیم ملی ایتالیا محسوب می شد.

با وجود این آمارهای منفی، ایموبیله در این فصل توانسته به لطف شروع قدرتمند در سری آ تا به حال 14 پل در سری آ بزند و به همین خاطر است که توقف روند گلزنی های او تعجب آور به نظر می رسد.

با این شرایط به نظر می رسد رسیدن ایموبیله به رکورد 36 گل فصل قبل خود عملا غیر ممکن است ولی رسیدن به هدف 20 گل به نظر در دسترس است.

 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.