سه شنبه ۵ مرداد ۱۴۰۰

کیانوش رحمتی: همه جوره برای یک بازی خوب مقابل سپاهان آماده هستیم

کیانوش رحمتی: همه جوره برای یک بازی خوب مقابل سپاهان آماده هستیم

کیانوش رحمتی گفت: به جرات می توان گفت در ۸۰-۷۰ درصد بازی‌های مان مسلط بودیم اما در تمام کنندگی و نتیجه‌گیری به خواسته خود نرسیدیم. سعی کردیم در سال جدید بیشتر در این بخش کار کنیم. ۴-۳ بازیکن جدیدی هم که به سایپا اضافه شدند توانستند انرژی جدیدی به تیم وارد کنند

به گزارش ایران ورزشی، کیانوش رحمتی در خصوص دیدار برابر سپاهان گفت:

ابتدا سال نو را تبریک می‌گویم. در این هفته با تیم خوب و قابل احترام سپاهان بازی داریم و می دانیم این تیم به ویژه در برنامه‌های هجومی تیم خیلی خوبی است. آنها در بخش حمله هم برنامه‌های خوبی داشته و هم نفراتی در اختیار دارند که در لحظه می توانند بهترین برنامه را از خود بروز بدهند.
رحمتی افزود:

باید تمرکز خوبی داشته باشیم. از سوم فروردین سعی کردیم تمرینات خوبی را انجام داده و بچه‌ها هم با شور، اشتیاق و انگیزه خیلی خوبی تمرین کردند. بازی دوستانه خوبی را هم پشت سر گذاشتیم و همه جوره برای یک بازی خوب مقابل تیم سپاهان آماده هستیم و امیدوارم به نتیجه دلخواه هم برسیم. امیدوارم بازی خوب و تماشاگر پسندی باشد.
مربی سایپا درباره تعریف‌های محرم نویدکیا از نارنجی‌پوشان پایتخت گفت:

به جرات می توان گفت در ۸۰-۷۰ درصد بازی‌های مان مسلط بودیم اما در تمام کنندگی و نتیجه‌گیری به خواسته خود نرسیدیم. سعی کردیم در سال جدید بیشتر در این بخش کار کنیم. ۴-۳ بازیکن جدیدی هم که به سایپا اضافه شدند  توانستند انرژی جدیدی به تیم وارد کنند. فکر می‌کنم با روند تمرینی که در ۱۲-۱۱ روز اخیر داشته‌ایم بتوانیم تا حدی در بحث نتیجه‌گیری هم به کیفیت بازی خود اضافه کنیم.
رحمتی درباره دلیل قرار گرفتن سایپا در رتبه سیزدهم جدول با وجود بازی‌های خوب این تیم گفت:

برخی مواقع شاید باید به عملکرد خودمان رجوع کرده و بازیکنان و کادرفنی به لحاظ ذهنی خود را آماده برد کنند. فکر می‌کنم فردا می‌تواند استارت کارمان باشد و بتوانیم روی نوار پیروزی‌ها قرار بگیریم. با این وجود در برخی بازی‌ها مثل دیدار با نساجی شرایط به شکلی پیش رفت که در دقیقه ۸۰ تیم ما از یک پنالتی محرز به ادعای  تمام کارشناسان محروم شد.
رحمتی اضافه کرد:

آن صحنه در شرایطی رقم خورد که نتیجه صفر بر صفر بود. دیدار سایپا و نساجی فقط می توانست یک گل داشته باشد. متاسفانه آن پنالتی را از تیم ما گرفتند و در نهایت دقیقه ۸۶ گل خوردیم. باشگاه سایپا و کادرفنی ما همیشه همه جوره پشت قشر زحمتکش داوران بوده و است. سعی می‌کنیم در تمام بازی‌ها کنار و کمک حال داور باشیم اما انتظار داریم وقتی نیمکت تیم ما با آرامش خود به شرایط داوری کمک می کند، آنها وضعیت را به شکلی رقم بزنند که حق و عدالت در زمین برقرار شود.
مربی تیم سایپا درباره فشردگی رقابت بین تیم‌های قعرجدولی گفت:

در این هفته برخی تیم‌های پایین جدولی بردند یا مساوی کردند اما واقعا به لحاظ فوتبالی در روند خوبی هستیم و دچار اضطراب و نگرانی نیستیم. به خودمان و بازی‌های پیش رو سایپا نگاه می‌کنیم و فکر می‌کنم به راحتی می‌توانیم از این ۱۲ بازی شش دیدار را به پیروزی رسیده و در نهایت به جایگاه مدنظرمان برسیم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.