چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۴۰۰

دروازه بان پیکان: می ‌توانستیم استقلال را شکست بدهیم

دروازه بان پیکان: می ‌توانستیم استقلال را شکست بدهیم

علیرضا رضایی می گوید با حمایت ‌های تارتار و اینانلو به ترکیب اصلی رسیده است

به گزارش ایران ورزشی، علیرضا رضایی درباره بازی با استقلال که با تساوی بدون گل به پایان رسید به تسنیم گفت:

این اولین تجربه من بود که در ورزشگاه آزادی به میدان می‌رفتم. البته چند سال پیش در همین بازی با پیکان با تصمیم مجید جلالی و داود فنایی در لیست 18 نفره قرار گرفتم که آن بازی را باختیم، ولی همان زمان این حس خوب را داشتم که یک روز در همین ورزشگاه آزادی بازی خواهم کرد و عملکرد خوبی نشان خواهم داد. برای من همه چیز در این بازی خوب بود و خدا را شکر می‌کنم.
دروازه‌ بان تیم پیکان در ادامه یادآور شد:

ما بازی خوبی را برابر استقلال انجام دادیم. به هر حال همه می‌دانند شرایط و بضاعت تیمی مثل پیکان با استقلال قابل قیاس نیست، ولی ما نمایش خوبی داشتیم. بچه‌ها در انجام کارهای تاکتیکی عملکرد خوبی داشتند و اعتقاد من این است که اگر خودباوری بیشتری داشتیم، می‌توانستیم استقلال را هم شکست بدهیم. ما تیم جوانی داریم و 70 درصد بازیکنان محصول آکادمی باشگاه پیکان هستند. با وجود اینکه کادر فنی از این جوان‌ها استفاده می‌کند، نتایج خوبی گرفته‌ایم.
رضایی که در بازی با استقلال موفق به ثبت سومین کلین ‌شیت خود در این فصل شد، تصریح کرد:

این پنجمین بازی من در لیگ بود و خوشحالم که سومین کلین‌شیت را انجام دادم. در ابتدای لیگ و بازی با صنعت نفت اشتباه کردم و از طرفی دستم هم شکست، ولی بعد از این اتفاقات مورد حمایت آقایان تارتار و اینانلو قرار گرفتم و این حمایت‌ها باعث شد تا به ارنج اصلی برسم. امیدوارم جواب اعتماد آنها را بدهم. در ضمن باید از مربیان پایه پیکان که با وجود مشکلات زیاد برای این تیم زحمت می‌کشند، تشکر کنم، از جمله آقای امید استوان. من هدف‌های بزرگی دارم و امیدوارم در پیکان به بهترین شکل توانایی‌ام را نشان دهم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.