یکشنبه ۳ مرداد ۱۴۰۰

میثم آقایی: با آمدن علیرضا منصوریان شرایط رو به رشدمان حفظ شد

میثم آقایی: با آمدن علیرضا منصوریان شرایط رو به رشدمان حفظ شد

میثم آقایی گفت: بعد از رفتن رسول خطیبی شوک بدی به تیم ما وارد شد. تبعات آن شوک هم یک باخت خیلی بد به سپاهان بود و واقعا اگر چند بار دیگر با سپاهان بازی کنیم این نتیجه رقم نمی‌خورد

به گزارش ایران ورزشی، میثم آقایی در خصوص دیدار آلومینیوم اراک مقابل فولاد خوزستان در ابتدای سال 1400 به فارس گفت:

برای هردو تیم یک بازی 6 امتیازی بود و هر تیمی می‌برد به رده چهارم جدول می رسید. هر دو تیم برای برد وارد زمین شدند. ما خیلی خوب بازی کردیم اما روز خوب ما نبود. بدشانسی آوردیم، اگر توپ‌ها تبدیل به گل می‌شد منصفانه این بود که بازی 4 بر 2 به سود ما تمام شود.
میثم آقایی افزود:

فکر می‌کنم 3 بار به تیرک زدیم. هر سه ضربه هم قشنگ بود. روز خوش شانسی ما نبود. اگر یکی از این توپ‌ها وارد گل می‌شد نتیجه خیلی بهتری می‌گرفتیم.
این بازیکن در مورد اینکه آلومینیوم در اولین بازی سال خیلی سرحال بود و آیا این روند تا انتهای فصل حفظ می‌شود، گفت:

ان شاالله که همینطور باشد. فوتبال را نمی‌توان پیش بینی کرد اما تمام سعی و تلاشمان را برای این موضوع به کار می‌گیریم. از چهارم عید کارمان را با انجام تمرینات در دو نوبت صبح و بعداز ظهر شروع کردیم و اردوی خیلی خوبی را پشت سرگذاشتیم. باشگاه یک برنامه بلند مدت دارد و امیدواریم که این روند را حفظ کنیم.
مهاجم تیم آلومینیوم اراک در خصوص کار با علیرضا منصوریان گفت:

بعد از رفتن رسول خطیبی شوک بدی به تیم ما وارد شد. تبعات آن شوک هم یک باخت خیلی بد به سپاهان بود و واقعا اگر چند بار دیگر با سپاهان بازی کنیم این نتیجه رقم نمی‌خورد. آن روز یک اتفاق بود و هر توپی می‌آمد گل می‌شد. ما روزهای سختی را پشت سر گذاشتیم اما با درایت، هیات مدیره و مدیرعامل باشگاه توانستند خیلی زود جلوی اتفاقات بد را بگیرند. با آمدن علیرضا منصوریان شرایط رو به رشدمان حفظ شد و تمام بازیکنان از نظر روحی-روانی در شرایط خوبی قرار گرفتند.
آقایی ادامه داد:

منصوریان یکی از مربیان بزرگ و با دانش فوتبال ما است. در تیم بزرگ استقلال بازی کرده و ملی پوش بوده است. کار کردن با او باعث افتخار است. امیدوارم همین شرایط و روند رو به رشدی که داریم حفظ شود. واقعا حق مردم اراک خیلی بیشتر از این است.
آقایی در مورد اینکه سال1400 را برای آلومینیوم اراک چطور می‌بیند و آیا با توجه به موقعیت جدولی تیم می‌توان انتظار کسب سهمیه را از آن داشت، گفت:

امیدوارم سال جدید برای تیم آلومینیوم، مردم اراک و همچنین مردم ایران سال خوبی باشد. مطمئن باشید تیم ما حرف‌های زیادی با این جوانان برای گفتن دارد. گرفتن سهمیه خیلی سخت است اما تمام تلاشمان را می‌کنیم که این رتبه را به دست بیاوریم. ان‌شاالله اتفاقات خوبی برای تیم ما بیفتد. از تمام هوادارانمان به خاطر حمایت‌هایشان تشکر می‌کنم. جای آن‌ها در بازی‌ها واقعا خالی است. امیدوارم این بیماری هرچه زودتر از بین برود تا شاهد حضورشان در ورزشگاه‌ باشیم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.