چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۴۰۰

سرپرست نفت آبادان: نفتی ‌ها 6 ماه است پولی نگرفتند

سرپرست نفت آبادان: نفتی ‌ها 6 ماه است پولی نگرفتند

علی فیروزی می گوید تماشاگران حق ‌شان است اعتراض و انتقاد کنند چون تیم خودشان است

به گزارش ایران ورزشی، علی فیروزی در رابطه با شکست نفتی‌ ها مقابل ذوب‌ آهن به ایسنا گفت:

در نیمه اول تیم خوبی نبودیم اما در نیمه دوم با تغییراتی که در تیم ایجاد شد به بازی مسلط شدیم و مالکیت توپ را در اختیار داشتیم و چند بار روی دروازه حریف حمله کردیم که موفق نبودیم. در کل تیم ما در این بازی خوب نبود و ذوبی‌ها در زمین خود خوب دفاع می‌کردند و تراکم زیادی در زمین خود داشتند و نگذاشتند تیم ما به گل برسد.
فیروزی درباره نارضایتی هواداران صنعت نفت از تیم ‌شان گفت:

هواداران حق ‌شان است اعتراض کنند چون تیم خودشان است و حق دارند انتقاد کنند اما یک سری مسائل وجود دارد که آن‌ها خبر ندارند. اعضای تیم‌مان در اوایل مسابقات ۳۰ درصد پول گرفتند و در آن زمان شرایط خوبی از نظر روحی و روانی داشتیم و نتایج خوبی هم گرفتیم اما در ادامه دچار مشکل مالی شدیم. اعضای تیم ما ۶ ماه است که پولی نگرفتند.
سرپرست نفت آبادان با بیان این‌ که تیم‌ مان در پیش فصل نتوانست مدت زیادی در اردو باشد و نتواستیم کار بدنسازی انجام دهیم، گفت:

فقط می‌خواستیم بازیکنان دور هم جمع شوند و تمرینات منظمی داشته باشند و به هماهنگی برسند. شرایط بدنی بازیکنان می‌تواند یکی از عوامل باشد و عامل دیگر این است که در نیم فصل نیاز به ترمیم تیم داشتیم اما متاسفانه پول به باشگاه ما نرسیده بود و نتوانستیم بازیکن بگیریم. همین دو بازیکنی هم که به ما اضافه شدند معرفتی با ما قرارداد بستند.
فیروزی اضافه کرد:

برای بهتر شدن باید بازیکنان خوبی می‌گرفتیم اما متاسفانه این شریط  فراهم نشد. نه این‌که بگویم این مشکلات به طور مستقیم باعث نتیجه نگرفتن ما شده است چون تیم‌مان هم به هر حال مقصر بوده است اما همه چیز دست به دست هم داده که چنین نتایجی رقم بخورد. البته این مساله را هم باید بگویم که ما در یک سری از بازی‌ها بسیار خوب کار کردیم. در بازی با پرسپولیس تیم ما بسیار خوب کار کرد و بازی مالکانه‌ای را ارائه می‌دادیم و از حریف‌مان سر تر بودیم.
فیروزی با بیان‌ این‌ که در بازی بعد از آن مقابل پدیده قرار گرفتیم که حریف با ۱۱ نفر دفاع کرد، گفت:

در نیمه دوم این بازی هم بسیار خوب بودیم و این در حالی است که داور در آن بازی مدیریت نکرد و می‌توانست وقت‌های اضافی بیش‌تر بگیرد و این گله من از داوران است که سرعت را می‌گیرند و کیفیت بازی‌ها را پایین می‌آورند و باعث می‌شوند نتوانیم تمرکز کنیم. فقط در بازی با ذوب‌آهن ضعیف بودیم اما در همین بازی هم در نیمه دوم خوب بودیم که دفاع ذوب‌آهنی‌ها باعث شد به گل نرسیم.
او با بیان این ‌که مهم‌ترین عامل کسب این نتایج مشکلات مالی است، گفت:

مهم ‌ترین عامل برای ادامه زندگی هم پول است و اگر یک ماه حقوق نگیرید مشکلات زیادی برای‌تان به وجود می‌آید، چه برسد به این‌که بازیکنان تیم ماه ۶ ماه است که پولی دریافت نکرده‌اند. بچه‌های ما در تمام این ۶ ماه دریافتی نداشته‌اند و حتی شب عید پولی دریافت نکردند. بازیکنان هم مثل بقیه مردم هستند و نباید چنین مشکلاتی داشته باشند.
سرپرست صنعت نفت آبادان ادامه داد:

برخی تیم‌ها مثل سپاهان و فولاد بسیار شرایط خوبی دارند و حرفه‌ای عمل می‌کنند. آن‌ها حق‌شان است رتبه خوبی کسب کنند و در آسیا هم موفق باشند. صنعت نفت برای هواداران است و حق‌شان است اعتراض کنند اما باید منطقی‌تر فکر کنند و نظر دهند. بازیکنان ما به دلیل این‌که پولی هم دریافت نکرده‌اند چندان آرامش ندارند و تمرکز از آن‌ها گرفته شده است. برخی‌ها قول دادند پول به باشگاه بیاید اما هنوز کاری انجام نشده‌ است و باید به دنبال آن‌ها برویم که چرا مشکل را حل نکردند.
فیروزی در پایان اضافه کرد:

قرارداد یک مربی در لیگ برتر به اندازه تمام بودجه ما است و دو بازیکن یکی از تیم‌ها به اندازه بودجه باشگاه ما قرارداد بسته‌اند. این عادلانه و برابری نیست. فوتبال آبادان در جام تخت جمشید بازیکنان بسیار خوبی داشته است اما هیچ‌وقت نتوانستیم رتبه بالایی کسب کنیم. آن موقع در اوج فوتبال بودیم و نتوانستیم عنوان خوبی کسب کنیم اما اکنون در فقر فوتبال هستیم. انتظارات از تیم باید صحیح باشد و شاید همین انتظارات بالا و توقع‌های بیش از حد باعث صحبت‌های غیرمنطقی هم شود و این ممکن است بسیار به ما لطمه بزند. به هر حال امیدوارم شرایط تیم از این وضعیت خارج شود.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.