یکشنبه ۳ بهمن ۱۴۰۰

عبدالله حسینی: زمان مربیگری رحمان رضایی بدشانسی و اشتباهات داوری به ذوب‌ آهن ضربه زد

عبدالله حسینی: زمان مربیگری رحمان رضایی بدشانسی و اشتباهات داوری به ذوب‌ آهن ضربه زد

عبدالله حسینی، مدافع ذوب آهن از شرایط این روزهای ذوب آهن می گوید.

به گزارش ایران ورزشی، عبدالله حسینی درباره برتری تیمش برابر نفت آبادان به تسنیم گفت:

ما بازی خوبی انجام دادیم و نتیجه تمرینات خوبی را که پشت سر گذاشتیم، دیدیم. آخرین بازی ما در سال 99 روز 27 اسفند ماه برگزار شد و از روز دوم فروردین هم استارت زدیم. ذوب‌آهن اردوی خوبی را پشت‌ سر گذاشت و بازی دوستانه با سپاهان هم به ما کمک کرد. ما تمرینات فشرده‌ای را انجام دادیم و مزد زحمات‌مان را هم گرفتیم. البته می‌توانستیم با گل‌های بیشتری صنعت نفت را شکست بدهیم و خدا را شکر می‌کنم که عیدی خوبی به هواداران دادیم.
عبدالله حسینی در مورد گل تماشایی فرشاد محمدی‌مهر در این بازی گفت:

فرشاد بازیکن توانمندی است که قبلاً هم از این گل‌ها زده و چند شوت این بازیکن هم با بدشانسی گل نشده است. گل فرشاد واقعاً تماشایی بود و همه ما لقب روبروتو کارلوس و آرپی‌چی زن به محمدی‌مهر داده‌ایم. امیدوارم فرشاد باز هم از این گل‌ها بزند.
مدافع تیم فوتبال ذوب‌آهن راجع به تاثیر حضور مجتبی حسینی در این تیم گفت:

ما در زمان مربیگری رحمان رضایی هم بازی‌های خوبی انجام دادیم و باید از زحمات این مربی هم تشکر کرد، ولی به هر حال بدشانسی و اشتباهات داوری به ذوب‌آهن ضربه زد. خوشبختانه در بازی‌های اخیر نتایج خوبی گرفتیم و مسئله مهمی که مجتبی حسینی روی آن تأکید کرد، حفظ نظم تیمی است. شرایط بحرانی تیم ما با نظم تیمی و تاکتیکی تغییر کرد و امیدوارم این روند را در بازی‌های آینده هم ادامه دهیم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.