سه شنبه ۱۴ تیر ۱۴۰۱

ریو فردیناند: اگر هندرسون همچنان شماره 1 منچستریونایتد بماند، دخیا رفتنی می شود

ریو فردیناند: اگر هندرسون همچنان شماره 1 منچستریونایتد بماند، دخیا رفتنی می شود

ریو فردیناند، مدافع سابق منچستریونایتد در مصاحبه با BT sport در مورد آینده داوید دخیا پس از فیکس شدن دین هندرسون و احتمال جدایی اش از شیاطین سرخ صحبت کرده است.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از گل، فردیناند در این مورد گفت:

شما در چنین مواقعی دو انتخاب دارید؛ یا برای جایگاه خود می جنگید یا می گویید «کار من تمام است، من از تیم خارج می شوم و به جای دیگری می روم.» اگر دین هندرسون فصل را به عنوان شماره 1 منچستریونایتد تمام کند، فکر نمی کنم دخیا در این تیم بماند. هیچ شانسی وجود ندارد و فکر نمی کنم دخیا بماند. دستمزد دخیا، فاکتور تعیین کننده ای خواهد بود اما در نهایت، حضور دو شماره 1 در یک تیم، ممکن نیست. دخیا همیشه یکی از مهره های اصلی تیم بوده است اما شاید اکنون سولسشر وضعیت را متفاوت می بیند. او هندرسون را در صف، جلوتر از دخیا قرار داده است. دخیا چنین چیزی را می پذیرد و می ماند؟ فکر نمی کنم.
هندرسون همیشه منتظر چنین فرصتی بوده و اکنون فشار روی او است. آیا او می تواند با چنین شرایطی کنار بیاید؟ من برای او هیجان زده هستم و منتظرم که ببینم چه کارهایی می تواند انجام دهد. سولسشر در هندرسون چیزی دیده است اما اکنون زمان عمل کردن است. این که در شفیلدیونایتد شماره 1 باشید موردی ندارد اما در منچستریونایتد شرایط فرق می کند.
داوید دخیا از هم تیمی اش حمایت خواهد کرد اما وقتی به خانه می رسد، غرور و عزت نفسش آسیب خواهد دید و اگر این طور نباشد، او نباید اینجا باشد. دخیا در اوج دوران حرفه ای خود است و می خواهد که هر هفته بازی کند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.