جمعه ۸ مرداد ۱۴۰۰

علی علیزاده: مربی تراکتور روی اظهارنظرهایش تامل کند

علی علیزاده: مربی تراکتور روی اظهارنظرهایش تامل کند

شنبه گذشته (۱۴ فروردین ماه)، عبداللهی مربی تراکتور در نشست خبری بعد از بازی مقابل مس رفسنجان، از فدراسیون فوتبال گلایه کرد.

به گزارش ایران ورزشی، وی بدون ذکر نام به ماجرای برخورد بازیکن لیگ برتری با داور اشاره کرد و گفت در لیگ برتر یک بازیکن با داور برخورد فیزیکی می‌کند و با نامه نگاری بلافاصله تنبیهی که برایش در نظر گرفته بودند را کم کرده و می‌آید و بازی می‌کند. سعید واسعی را به خاطر تخلف اداری که صورت گرفته کمیته انضباطی محروم کرده است.

علی علیزاده معاون فنی باشگاه مس رفسنجان در گفت‌وگو با میزان در واکنش به این اظهارات عبداللهی، گفت:

مس رفسنجان همیشه بر اساس اصول و قوانین پیش رفته است. گردن ما در مقابل قانون مثل مو است و طبق آرای اعلامی فدراسیون فوتبال کار را پیش بردیم. همواره سعی کرده‌ایم رقیب قابل احترامی باشیم و با رقبا با احترام برخورد کنیم. اینکه فردی از تیمی مانند تراکتور بعد از چندین سال حضور در لیگ برتر، چنین صحبتی کند، اصلاً مناسب نیست.
وی افزود:

مقابل پرسپولیس، تراکتور (بازی رفت) و سپاهان شاهد اشتباه داوری در حق مس بودیم، اما آیا ما اینطور برخورد کردیم؟ قبلاً دو سال با افتخار در تیم تراکتور بوده‌ام، اما این صحبت‌ها را که از مربی تراکتور دیدم، واقعا برایش متأسف هستم. تیم باید در زمین حرف‌هایش را بزند نه اینکه بعد از نتیجه نگرفتن اینطور صحبت کند تا فشار را از روی تیمش بردارد.
معاون فنی باشگاه مس رفسنجان خاطرنشان کرد:

در این بازی ۴ بازیکن خوب خودمان را در اختیار نداشتیم و این تساوی را گرفتیم؛ بنابراین بهتر است مربی تراکتور روی اظهار نظرهایش تأمل کند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.