سه شنبه ۱۲ مرداد ۱۴۰۰

محمد خرمگاه: آلومینیوم تا رسیدن به تفکرات ما خیلی کار دارد

محمد خرمگاه: آلومینیوم تا رسیدن به تفکرات ما خیلی کار دارد

محمد خرمگاه مربی تیم فوتبال آلومینیوم اراک معتقد است این تیم تا رسیدن به تفکرات علیرضا منصوریان فاصله دارد

به گزارش ایران ورزشی، محمد خرمگاه درباره تساوی بدون گل آلومینیوم اراک مقابل فولاد خوزستان به تسنیم گفت:

فولاد مربیان بسیار خوبی دارد و نکونام و دستیارانش حدود دو سال است که با این تیم کار می‌کنند. تفکرات نکونام کاملاً بر فولاد حاکم است و همه تیم‌ها مقابل این تیم شرایط سختی دارند. ما هم کار سختی داشتیم، اما شش موقعیت گلزنی خوب به دست آوردیم که سه توپ به تیر دروازه حریف برخورد کرد. فولاد در لیگ قهرمانان آسیا نماینده ایران است و برای این تیم آرزوی موفقیت می‌کنم.
خرمگاه با اشاره به وضعیت تیم آلومینیوم اراک بیان کرد:

خدا را شکر شرایط خوبی داریم. ما و بازیکنان تلاش می‌کنیم به شرایط مدنظر منصوریان برسیم و کارهای تاکتیکی را آرام آرام به تیم اضافه می‌کنیم. روند تیم تاکنون بسیار خوب بوده است و امیدوارم تیم آلومینیوم همین روند را حفظ کند.
مربی آلومینیوم اراک در این باره که ممکن است نتایج فوق ‌العاده آلومینیوم ‌سازان در نیم ‌فصل اول باعث افزایش توقعات هواداران اراکی شود، گفت:

باید منطقی فکر کنیم. هواداران تیم آلومینیوم بسیار فهیم و منطقی هستند و شناخت خوبی از تیم دارند. آلومینیوم در نیم‌فصل اول نتایج خوبی گرفت و ما هم تلاش می‌کنیم بهترین اتفاقات برای تیم رقم بخورد تا همین روند را ادامه دهیم.
خرمگاه در مورد بازیکنان جدید تیم آلومینیوم و برنامه کادر فنی این تیم برای تعطیلات لیگ برتر تصریح کرد:

با توجه به داشته‌ها، شرایط موجود باشگاه و تیم آلومینیوم بازیکن گرفتیم تا به جایگاهی که مدنظرمان بود، برسیم. برای تعطیلات لیگ برتر هم اردویی خواهیم داشت که محل آن هنوز قطعی نشده است.
خرمگاه درباره اینکه تیم‌های منصوریان در اوایل حضور این مربی، نتایج نامطلوبی می‌ گیرند که در هفته‌های گذشته اتفاقی متفاوت برای آلومینیوم رخ داده است، افزود:

فوتبال هر روز شرایط خودش را دارد و نمی‌توان در این باره قضاوت کرد. از زمانی که به آلومینیوم آمدیم، توانستیم مقابل مس رفسنجان و هوادار پیروز شویم و از فولاد هم مساوی بگیریم. با این حال هنوز خیلی کار داریم تا به تفکرات خودمان نزدیک شویم.
مربی آلومینیوم اراک با بیان اینکه کادر فنی سبزپوشان تلاش می‌ کند نقاط ضعف تیم را برطرف کند، گفت:

پیش ‌تر به خاطر شرایط کاری در بازی‌های اول نتایج خوبی نگرفتیم، اما اکنون با نتایج خوبی شروع کردیم و امیدوارم این روند را ارتقا دهیم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.