یکشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۰

حمید درخشان: به لحاظ فنی و شخصیتی، تیم ملی ایران قابلیت صعود به جام جهانی را دارد

حمید درخشان: به لحاظ فنی و شخصیتی، تیم ملی ایران قابلیت صعود به جام جهانی را دارد

حمید درخشان در خصوص آخرین وضعیت پرسپولیس و تیم ملی ایران صحبت هایی را انجام داده است.

به گزارش ایران ورزشی، حمید درخشان در خصوص عملکرد تیم فوتبال پرسپولیس در بازی مقابل پدیده به میزان گفت:

پرسپولیس مقابل پدیده شروع خوبی داشت و تعویض‌ها در بازی تاثیرگذار بود؛ اما با فرصتی که پدیده به دست آورد غافلگیر شد. دروازه پرسپولیس در دقایقی باز شد که جایی برای جبران نبود. در نیمه دوم هم پرسپولیس چند فرصت خوب در ضدحمله به پدیده داد که حریف از این موقعیت به خوبی استفاده نکرد.
حمید درخشان ادامه داد:

در مجموع پرسپولیس بازی خوبی ارائه داد، اما بازیکنان باید بدانند موقعیت‌هایی که به دست می‌آورند را نباید به راحتی از دست بدهند. اگر اشتباهات در از دست دادن موقعیت‌ها ادامه پیدا کند کار پرسپولیس سخت می‌شود. با توجه به اینکه پرسپولیس بازیکنان جدید آورده، آنها نیاز به زمان بیشتری برای پیدا کردن خود دارند.
سرمربی سابق پرسپولیس در پاسخ به این سوال که تکلیف سرمربی تیم جوانان چه شد گفت:

در حال حاضر بازی‌های جوانان و نوجوانان به دلیل شرایط کرونایی لغو شده و حتی ممکن است برای تیم امید هم همین اتفاق بیفتد و بازی‌های جام جهانی لغو شود. با توجه به این لغو شدن‌ها، تیم ملی قطعا صدمه و ضربه بزرگی خواهد خورد. در خصوص سرمربی تیم جوانان هم  فدراسیون باید تصمیم بگیرد.
حمید درخشان درباره وضعیت تیم ملی ایران برای حضور در انتخابی جام جهانی گفت:

همه جامعه ورزش باید به تیم ملی فوتبال ایران برای صعود به جام جهانی کمک کند. متاسفانه حواشی در خصوص گرفتن میزبانی از ایران وجود دارد، اما به هر حال کار از کار گذشته و با پرداختن به این حواشی نباید زمان را از دست داد.
بازیکن سابق تیم ملی فوتبال گفت:

الان فقط باید از لحاظ روحی و روانی تیم ملی را در شرایط خوبی قرار دهیم. فوتبال ایران از فوتبال بحرین و عراق فرا‌تر است و ما مقابل آنها وزنه سنگین هستیم. به نظرم اسکوچیچ خیلی خوب می‌تواند این شرایط روحی و روانی را برای تیم ملی در خاک بحرین به وجود بیاورد.
درخشان با بیان اینکه آمادگی بدنی، چینش تیم ملی با نفرات خوب و مناسب و آمادگی روحی و روانی مهم‌ترین اصل است، گفت:

باید با کنار گذاشتن حواشی از همین حالا برای صعود به جام جهانی تلاش کنیم، چون به لحاظ فنی و شخصیتی، قابلیت صعود داریم. در این ۴ بازی پیش رو به میزبانی بحرین، به هیچ تیمی نباید رحم کنیم چرا که محکوم به بُرد هستیم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.