جمعه ۲۱ مرداد ۱۴۰۱

پاسخ مدافع کادیز به اتهام نژادپرستی: این حرف ها عوام فریبی و ساختگی است

پاسخ مدافع کادیز به اتهام نژادپرستی: این حرف ها عوام فریبی و ساختگی است

مدافع کادیز با حضور در کنفرانس خبری به اتهامات بر علیه اش مبنی بر توهین نژادپرستانه به بازیکن والنسیا پاسخ داد.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از مارکا، خوان کالا، مدافع باشگاه کادیز با گذشت چند روز از وقایع دیدار مقابل والنسیا با حضور در کنفرانسی خبری به اتهامات بر علیه او مبنی بر توهین نژاد پرستانه به مختار دیاخابی، بازیکن والنسیا پاسخ داد. او در این باره گفت:

من در کنار مردم چینی و آفریقایی زندگی کرده ام. با کانوته و بنجامین به گینه رفته ام. این اتفاقات برایم خیلی عجیب است و واقعا شوکه شده ام. در استادیوم خالی از تماشاگر بازی می کنیم و 20 تا 25 دوربین تلویزیونی، چندین میکروفن، سایر بازیکنان و تیم داوری در زمین حاضر هستند و هیچ کس چیزی نشنیده است.نمی دانم دیاخابی این صحبت ها را از خودش درآورده است یا سو برداشت کرده است. واقعا نمی دانم.
در فوتبال اسپانیا چیزی به اسم نژادپرستی وجود ندارد. مشکلی ندارم در کنار او حضور داشته باشم و این اتفاقات واقعا مسخره است. به محض پایان مسابقه به مدیرعامل باشگاه گفتم که می خواهم در این مورد صحبت کنم اما او مانعم شد ولی یک بار دیگر امروز از او درخواست کردم تا اجازه صحبت پیدا کنم و حالا اینجا هستم. این کارها یک عوام فریبی کامل است. وکیلم در حال جمع آوری اطلاعات است تا یک پرونده قضایی درست کنیم و از همه جا پیام های حمایت دریافت کرده ام چون در حال حاضر  از سوی گروهی خاص به شدت تحت فشار هستم. نمی دانم چطور به این نتیجه رسیدند که من گناه کار هستم. هیچکس لیاقت تحمل چنین فشاری را ندارد. می خواهم این مشکل هر چه زودتر حل شود و به آماده سازی برای دیدار بعدی تیم بپردازم.
اگر لالیگا می خواهد قوانینی بر ضد نژادپرستی تصویب کند، به شدت از آن حمایت می کنم. باز هم می گویم چیزی به اسم نژادپرستی در فوتبال اسپانیا وجود ندارد. در رسانه های اجتماعی مورد هر تهدیدی که فکر کنید قرار گرفتم.
در آن لحظه کارت زرد داشتم و فکر کردم با ایجاد تشنج از بازی اخراج می شوم. می خواستم بروم و با او صحبت کنم اما افراد زیادی در مسیر من قرار گرفتند و مانع شدند. مدیر عامل باشگاه گفت که به طور کامل از سوی باشگاه حمایت خواهم شد.  باید واکنشی جدی به این شرایط نشان دهیم چون بدون هیچ مدرکی و بدون این که کسی چیزی شنیده باشد این اتفاقات برایم افتاده است.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.