سه شنبه ۳ خرداد ۱۴۰۱

دیاخابی: از مسئولین می خواهم توهین نژادپرستانه به مرا پیگیری کنند

دیاخابی: از مسئولین می خواهم توهین نژادپرستانه به مرا پیگیری کنند

بازیکن والنسیا با انتشار ویدیوی در مورد اتفاقات بازی مقابل کادیز و توهین نژادپرستانه به او صحبت کرد.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از مارکا، مختار دیاخابی، بازیکن والنسیا که در دیدار دو روز پیش تیمش مقابل کادیز مورد توهین نژادپرستانه قرار گرفته بود، با انتشار ویدیویی در مورد اتفاقات این بازی صحبت کرد.دیاخابی است با انتشار ویدیویی وقایع دیدار با کادیز را شرح داده و گفت:

بعد از دو روز حالا به قدری خونسرد هستم که بخواهم در مورد اتفاقات کادیز صحبت کنم. در جریان بازی یکی از بازیکنان کادیز توهینی نژاد پرستانه به من کرد. چنین چیزی غیر قابل تحمل است و نمی توانم اجازه دهم کسی چنین چیزی به من بگوید و همه شما واکنش مرا دیدید.
دیاخابی در ادامه نیز اشاره کرد که وقتی در رختکن بودند یکی از بازیکنان کادیز با پیشنهادی سراغ او آمده است. او در این باره گفت:

بعد از این اتفاق تصمیم گرفتیم به رختکن برویم و سپس یکی از بازیکنان کادیز به یکی از بازیکنان ما گفته بود که اگر کالا عذرخواهی کند به زمین برمی گردیم یا نه. به او جواب منفی دادیم و این مسائل به این شکل نیست که حرفت را بزنی و بعد عذرخواهی کنی و همه چیز تمام شود. امروز حالم خوب است اما آن روز واقعا ناراحت بودم.
این بازیکن در نهایت از سران فدراسیون فوتبال اسپانیا خواست تا با بررسی های دقیق تصمیمی درست در مورد این اتفاق بگیرند. او در این باره نیز گفت:

امیدوارم سران لالیگا به مسئولیت خود عمل کنند تا همه چیز مشخص و شفاف شود. می خواهم از باشگاه والنسیا، هم تیمی هایم ،مربیان و هواداران به خاطر محبت و همدلی که با من داشتند تشکر کنم. می خواهم به همه بگویم که حالم خوب است و از همه متشکرم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.