شنبه ۲۲ خرداد ۱۴۰۰

آنتونیو کونته: در مقابل ساسولو باید مراقب باشیم

آنتونیو کونته: در مقابل ساسولو باید مراقب باشیم

آنتونیو کونته، سرمربی ایتالیایی اینتر به شاگردانش هشدار داد که باید در بازی فردا مقابل ساسولو مراقب باشند.

به گزارش ایران ورزشی آنتونیو کونته قبل از دیدار با ساسولو با INTER TV مصاحبه ای انجام داده است:

در مقابل تیمی قرار خواهیم گرفت که دارای مشخصاتی دقیق است و هویت خود را دارد. آنها مدتی است که زیر نظر روبرتو دی زربی که مربی بسیار خوبی است در حال کار هستند. بنابراین، ما باید مراقب و متمرکز باشیم و با احترام به حریف، بازی خود را انجام دهیم. باید تلاش کنیم تمام توان خود را بگذاریم تا حداکثر امتیاز را به دست آوریم.
عملکرد خوب خط دفاعی اینتر از بازی رفت مقابل ساسولو تا زمان حال؟ برای مدعی بودن باید بین فازهای هجومی و دفاعی تعادل برقرار کرد. در ابتدای فصل گل های زیادی دریافت می کردیم چراکه نا متعادل بودیم. با این حال ما به آرامی شروع به ارزیابی برای یافتن بهترین فرمول کردیم تا علاوه بر ایجاد استحکام دفاعی، در فاز هجومی نیز کمبودی احساس نکنیم.
کم بودن زمان آماده سازی؟ این موضوع به همان اندازه که در آماده سازی ما تاثیر می گذارد روی آماده سازی ساسولو نیز تاثیر خواهد داشت. ما به 3-4 روز یک بار بازی کردن عادت کرده ایم. فراتر از مسئله ریکاوری معتقدم نشان دادن اشتیاق و اراده مناسب مهم است زیرا در حال انجام کارهای مهمی هستیم. با این حال نیاز داریم که همچنان به انجام کارهای مهم ادامه دهیم و کار در حال انجام خود را به سرانجام برسانیم.
تمام کننده تر شدن تیم در استفاده از موقعیت ها؟ مهم است که از فرصت هایی که ایجاد می کنید نهایت استفاده را ببرید. فکر می کنم ما تیمی هستیم که بیشترین موقعیت گلزنی را در محوطه جریمه ایجاد می کند. وقتی موقعیت مناسبی به وجود آمده، باید سعی کنید آن را به گل تبدیل کنید. اگر گلزنی نکنید بهترین نتیجه ای که می توانید به کسب آن امیدوار باشید تساوی خواهد بود.
صحبت های لوکاکو پس از بازی با بولونیا که گفته بود تیم مهم تر از فرد است؟ تمرکز روی تیم مهمترین موضوع است زیرا فقط یک فرد باعث پیروزی یک تیم نمی شود. کار کردن به عنوان یک تیم است که ویژگی و کیفیت هر بازیکن را به مرحله به ظهور می رساند. شاگردانم این واقعیت را درک کرده اند و همه در یک مسیر کار می کنند.
رشد لائوتارو مارتینز؟ او از هر لحاظ، از حفظ توپ گرفته تا کار بدون توپ پیشرفت مهمی کرده است. درست مثل سایر بازیکنان، او گام های رو به جلویی برداشته و باید به مسیرش ادامه دهد زیرا با درنظر گرفتن سنش، آینده مهمی در مقابل خود دارد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.