سه شنبه ۳۱ فروردین ۱۴۰۰

محسن خلیلی: آل ‌کثیر و مغانلو زوج زهرداری خواهند شد

محسن خلیلی: آل ‌کثیر و مغانلو زوج زهرداری خواهند شد

مهاجم اسبق تیم فوتبال پرسپولیس بیان کرد معتقدم عیسی آل‌کثیر و شهریار مغانلو در پرسپولیس به زوج بسیار خطرناک بدل خواهند شد

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از ایرنا محسن خلیلی، در مورد شرایط این روزهای مهدی عبدی در پرسپولیس و فرصت‌سوزی های فراوان این بازیکن گفت:

شما وقتی در تیمی مثل پرسپولیس بازی می‌کنید همیشه زیر ذره بین هستید و باید بتوانید این شرایط را کنترل کنید. در پرسپولیس اینطور است که وقتی شما یک گل می‌زنید، یتوانید راحت از فشار به وجود آمده خارج شوید و اگر گل نزدن های شما ادامه داشته باشد کار سخت می‌شود چون فشار زیاد است.
او ادامه داد:

یک بازیکن باید بتواند این مسائل را کنترل کند. کسی به بازیکنی بزرگ تبدیل می‌شود که بتواند در بازی‌های بزرگ تصمیمات بزرگ و لحظه‌ای گرفته یا بتواند از موقعیت‌های ایجاد شده بیشترین استفاده را ببرد.
پیشکسوت پرسپولیس در خصوص شرایط کلی این تیم گفت:

خوشبختانه پرسپولیس از لحاظ مهره‌ای چیزی کم ندارد و بازیکنان باکیفیتی هم دارد؛ بازیکنانی که می‌توانند در زمین مکمل هم باشند. واقعا پرسپولیس بعد از سال‌ها یک تیم پرمهره دارد و در هر پست چند بازیکن خوب حضور دارند.
خلیلی درباره اینکه آیا شهریار مغانلو و عیسی آل کثیر می‌توانند زوج خوبی در خط حمله پرسپولیس ایجاد کنند؟ تاکید کرد:

عیسی 6 ماه بازی نکرده بود و وقتی بازیکنی بیشتر از سه ماه دور از شرایط بازی باشد، زمان می‌برد تا به کیفیت اصلی خود برسد. عیسی هم باید کم کم بازی کند و به ترکیب فیکس پرسپولیس وارد شود.
او ادامه داد:

به نظر من زوج آل کثیر و مغانلو در پرسپولیس خیلی خطرناک می‌شوند. این دو بازیکن می‌توانند مکمل خوبی برای یکدیگر باشند و فقط باید باهم هماهنگ شوند.
مهاجم اسبق پرسپولیس در پایان گفت:

بارها گفتم، بازهم می‌گویم؛ همیشه از خط حمله پرسپولیس توقع بالا است و به خاطر همین بازیکن خط حمله پرسپولیس باید همیشه در سطح بالایی مانده تا بتواند پاسخگوی توقعات باشد. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.