سه شنبه ۳۱ فروردین ۱۴۰۰

ایزد سیف الله پور: 5 بازیکن و 5 عضو کادرفنی نساجی به کرونا مبتلا شده اند

ایزد سیف الله پور: 5 بازیکن و 5 عضو کادرفنی نساجی به کرونا مبتلا شده اند

ایزد سیف الله پور می گوید لغو بازی در اختیار سازمان لیگ است و آنها درخواستی در این خصوص نداشته اند.

به گزارش ایران ورزشی، ایزد سیف الله پور، سرپرست مدیرعاملی نساجی در خصوص کرونایی های نساجی و تعداد آنها که به 10 رسیده است، گفت:

متاسفانه بله، این اتفاقی بود که بعد از بازی با نفت مسجدسلیمان افتاد، ما قبل از آن تست کرونا گرفته بودیم ولی با توجه به بعد از بازی و اینکه یک عده از بازیکنان ما ناراحتی داشتند و به پزشک تیم مراجعه کرده بودند ایشان سریعا یک تست مجدد گرفتند بعد از تست مجدد وقتی که اسامی و لیست را تحویل ایفمارک دادند، خانم دکتر هراتیان از ما خواست تست دوباره بگیریم. تست را گرفتیم و متاسفانه بعد از بازی و در این چند روز ده نفر از اعضا و کادر و بازیکنان ما دچار مشکل شده بودند. 5 بازیکن و 5 نفر از کادر دچار این بیماری شده اند اما این قول را به مردم می دهم که تمام مراحلی که باید انجام شود و تیم در قرنطینه کامل باشد انجام شده و فردا هم با همین نفراتی که داریم با تمام وجود به زمین می رویم و برای دفاع از نساجی قطعا تمام تلاششان را می کنند. عده ای هم آقای الهامی به ما اعلام کردند که از بازیکنان تیم های پایه بودند و آنها هم به تیم اضافه شدند و جای نگرانی نداریم و انشالله فردا یک بازی خوب انجام می دهیم.
وی در ادامه در خصوص آخرین تست از بازیکنان گفت:

تست آخر دیروز انجام شده و هر ساعت که نمی شود تست گرفت.
وی در خصوص حضور پرسپولیس در آسیا گفت:

این مشکل خود تیم است و مشکلی است که از طرف سازمان لیگ است. اگر ما می آمدیم صحبت می کردیم و در وضعیت خوبی است می گفتند شاید نساجی به دنبال لغو است اما ما چنین درخواستی نداشتیم ولی راستی آزمایی خودمان را توسط کلینیک هایی که ایفمارک به ما معرفی کرده انجام دادیم و اگر انجام نمی دادیم می گفتند به ما اطلاع ندادند که این تیم کرونایی دارد. تمام مسائل را با آقای مهدی و خانم هراتیان در ارتباط گذاشتیم و این نفرات جدید هم همگی در صحت و سلامت هستند اما این وضعیت تصمیم گیری در خصوص لغو بازی دست سازمان لیگ بود. تمام کشور درگیر این قضیه است و تمام کشور قرمز شده است و نمی توانیم بگوییم شهری زرد است. باید با این کنار بیاییم و امیدواریم فردا پیروز میدان باشیم و امیدواریم پرسپولیس در بازی های آسیایی هم موفق باشد

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.