سه شنبه ۳۱ فروردین ۱۴۰۰

سهیل مهدی: تا این لحظه برگزاری بازی پرسپولیس و نساجی قطعی است

سهیل مهدی: تا این لحظه برگزاری بازی پرسپولیس و نساجی قطعی است

سهیل مهدی در خصوص بازی پرسپولیس و نساجی صحبت کرد.

به گزارش ایران ورزشی، سهیل مهدی در گفتگو با رادیو ورزش در خصوص اینکه تعداد کرونایی های نساجی به 10 نفر رسیده گفت:

تمامی کنترل های بهداشتی تیم ها از جمله کرونا و موارد پزشکی به عهده ستاد مبارزه با کرونا در فوتبال است و همکاران ما رصد می کنند. میزان ابتدا و مواردی که مشکوک بوده حتی تست های مجدد داشته اند و نتیجه تست بعدی هم امروز می آید و تمامی این ها تحت کنترل است و تا این لحظه و گزارشی که ما داشته ایم مسابقه به جای خودش برقرار است. انشالله عزیزانی هم که مبتلا شده اند سریعا خوب شوند تا ما در عرصه فوتبال خیلی زود ببینیم آنها را اما تا این لحظه برگزاری مسابقه به جای خود برقرار است.
وی در مورد اینکه شیب کرونا زیاد بوده و اکثر شهرها و استان های کشور به حالت قرمز درآمده اند و اینکه آیا شیوه نامه های بهداشتی تغییر خواهد کرد یا خیر، گفت:

در این موارد چون شهرهای قرمز و شرایط هشدار را داریم، زمانی که وزارت بهداشت در مورد موضوع قرنطینه دستور نفرمودند و ستاد ملی مقابله با کرونا دستور ندادند و وقت قرنطینه را اعلام نکنند، ما هم مثل تمامی اتفاقات عادی اجتماعی مسابقات مان برگزار می شود مضاف به اینکه فوتبال در این قضیه خیلی پیش رو بوده و این آمار را هم من جای دیگری هم اعلام کرده ام، ما زیر 2 درصد تا اینجا ابتلا داشته ایم در تمامی رده های لیگ ها و این نشان از کنترل خوب در جامعه فوتبال است که می تواند به عنوان یک الگو آن را منتشر کنیم. مسابقات ما تا وقتی که شرایط قرنطینه شهر ها و ستاد کرونا نباشد، بازی ها را برگزار می کنیم ولی هر وقت شرایط در خصوص کنترل کرونا بحرانی تر شود پروتکل های ما مقداری شدیدتر هست کما که در بازی فردا که در تهران برگزار می شود، پروتکل های بیشتری را حفاظت می کنیم که درخواست کردیم خبرنگار ها حضور نداشته باشند و تماس ها را به حداقل می رسانیم تا بتوانیم موازی با این شرایط کنترل و مدیریت بهداشت جامعه را داشته باشیم. امیدوارم هرچه زودتر این موارد رفع شود و تماشاچی ها را در ورزشگاه ها داشته باشیم.
مهدی در مورد حضور برخی هواداران در بازی پرسپولیس و پدیده گفت:

در خصوص هر شهر و شهرستانی که بازی برگزار می شود کنترل تردد به عهده مدیریت محلی آن استان است و اتفاقی که افتاده در این زمینه رصد شده و مواردی که بوده جمع آوری شده، در اختیار ارکان قضایی قرار می گیرد ما هیچ جسارتی به هیچ عزیزی نداریم حتی اگر ما اشتباه می کنیم باید مقابل ارکان قضایی پاسخگو باشیم، بحث جان مردم است و نباید هیچ استثنایی باشد، به هرحال علاقه مند به فوتبال و ورزش زیاد است اما این مسئله متقابل است و ما در خصوص پروتکل های بهداشتی شیوه نامه داریم که موظف به اجرایش هستیم به هرحال اتفاقی بود که به واسطه علاقه مندان فوتبال بوده هرچند که نباید می بود و امیدواریم دیگر شاهد اینگونه موارد نباشیم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.