یکشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۰

بودو ایلگنر: کروس خیره کننده است؛ کلوپ می تواند مربی مناسبی برای رئال مادرید باشد

بودو ایلگنر: کروس خیره کننده است؛ کلوپ می تواند مربی مناسبی برای رئال مادرید باشد

تونی کروس مطابق انتظار نمایش تأثیرگذار و جذابی در میانه میدان ارائه کرد و اوج هنر خود را در صحنه پاس گل اول به وینیسیوس جونیور نشان داد تا اینگونه مورد تمجید هموطن خود قرار بگیرد.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از مارکـا، بودو ایلگنر در این خصوص گفت:

کروس همه کارها را به قدری راحت انجام می دهد که به نظر می رسد هیچ زحمتی ندارد. گاهی اوقات حتی به نظر می رسد که او عرق نمی کند. او کیفیت زیادی دارد و با توپ خیلی راحت است. او روی ضربات کرنر و توپ های بلند خیره کننده و تماشایی است.
عملکرد وینیسیوس جونیور
او پسر خیلی با استعدادی است. درست است که در رئال مادرید فقط به اینکه خوب هستید یا بد اهمیت داده می شود، و سن مهم نیست، اما گاهی اوقات نسبت به بازیکنان جوان باید صبور باشید.
یورگن کلوپ
کلوپ یکی از بهترین هاست. او می تواند برای بازی برگشت به تیمش انگیزه بدهد؛ لیورپول قطعاً آماده خواهد بود و رئال مادرید بازی آسانی نخواهد داشت. کلوپ مربی تیم های متوسطی از مناطق سخت کوش بوده و کاملاً در آنجا جا افتاده است. همین مسئله در مورد لیورپول هم صدق می کند. اینکه آیا او می تواند در رئال مادرید جا بیفتد، با توجه به نحوه کار او، باید بررسی شود، اما بله او مربی مناسبی برای رئال مادرید است، هرچند که باید ببینیم او می تواند با هرآنچه در اطراف رئال مادرید جریان دارد، کنار بیاید یا نه.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.