یکشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۰

برونو فرناندز: به قهرمانی در لیگ برتر تا وقتی که از نظر ریاضی امکان پذیر باشد، باور دارم

برونو فرناندز: به قهرمانی در لیگ برتر تا وقتی که از نظر ریاضی امکان پذیر باشد، باور دارم

منچسترسیتی در حال حاضر با 74 امتیاز و یک بازی بیشتر نسبت به منچستریونایتد در جایگاه نخست لیگ برتر انگلیس قرار دارد و شیاطین سرخ با 60 امتیاز در جایگاه دوم قرار دارند.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از talksport، برونو فرناندز، هافبک پرتغالی منچستریونایتد راجع به جو ورزشگاه اولدترافورد در زمان حضور هواداران می گوید:

فکر می کنم که بزرگ ترین لحظه من در این باشگاه، به اولین بازی‌ام مقابل وولورهمپتون باز می گردد. در آن مسابقه هواداران اسم مرا صدا می زدند و برایم سرود می خواندند. چنین چیزی موجب افزایش اعتماد به نفس شما می شود. فکر می کنم در زمان حضور هواداران در ورزشگاه ها، در 3 بازی خانگی به میدان رفتم. دل همه ما برای هواداران تنگ شده است.
از برونو فرناندز سوال شد که اگر منچستریونایتد در این فصل قهرمان لیگ اروپا شود، فصل موفقی داشته است که او پاسخ داد:

در این باشگاه، کسب یک جام در طول یک فصل هرگز موفقیت محسوب نمی شود. قهرمانی در لیگ برتر؟ تا زمانی که از نظر ریاضی و روی کاغذ امکان پذیر باشد، به آن باور دارم. وقتی که ببینم رسیدن به منچسترسیتی در جدول به لحاظ ریاضی امکان پذیر نیست، دیگر به قهرمانی در لیگ فکر نخواهم کرد.
از فرناندز درباره کار کردن با اوله گونار سولسشر سوال شد و او پاسخ داد:

او از همان ابتدا نیز نقش مهمی در اینجا برای من داشت زیرا به من گفت که باید خود را نشان بدهم، از انجام کاری که پیش از این در اسپورتینگ لیسبون انجام می دادم، نترسم و خودم باشم. این که یک بازیکن اعتماد سرمربی خود را داشته باشد، خیلی مهم است. سولسشر روی من و تمامی بازیکنان تیم تاثیر گذار است زیرا او سرمربی ما است و باید از قوانین او پیروی کنیم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.