یکشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۰

پدری: ال کلاسیکو روی سرنوشت لیگ تاثیر زیادی دارد

پدری: ال کلاسیکو روی سرنوشت لیگ تاثیر زیادی دارد

پدری، هافبک 18 ساله و اسپانیایی بارسلونا در آستانه دیدار ال کلاسیکو در مصاحبه با وب سایت رسمی باشگاه بارسلونا در مورد این بازی صحبت کرده است.

به گزارش ایران ورزشی، پدری در این مصاحبه در مورد اهمیت ال کلاسیکو گفت:

این بازی به خاطر معنایی که برای عموم دارد، بسیار مهم است و مردم دوست دارند آن را تجربه کنند. به عنوان یک تماشاگر، من دوست داشتم آن را تجربه کنم و حال به عنوان یک فوتبالیست، با بیشترین اشتیاق ممکن به سراغ این بازی می روم. ما سعی خواهیم کرد که سه امتیاز را که اهمیت بسیاری برای ما دارد، کسب کنیم.
اولین تجربه حضورت در ال کلاسیکو؟

روز بازی ال کلاسیکو بسیار خاص بود. من خوش شانس بودم که خانواده ام توانستند به بارسلونا بیایند و من را ببینند و وقتی خانه را به مقصد استادیوم ترک می کردم، با من خداحافظی کنند. ال کلاسیکو از آن بازی هایی است که ما معمولاً با خانواده در خانه جمع می شدیم تا آن را با هم تماشا کنیم و در کنار هم از آن لذت ببریم. رفتن به نیوکمپ و بازی کردن در ال کلاسیکو، تماشایی و خارق العاده است.
سختی این دیدار؟

همانند تمام ال کلاسیکو ها، بازی بسیار سختی خواهد بود. آن ها تیم بسیار خوبی دارند اما ما باید بازی عالی ای انجام دهیم تا هر سه امتیاز را به دست آوریم. ما از نظر ذهنی برای آن آماده شده ایم و می دانیم که بازی بسیار سختی خواهد بود.
رئال مادرید بهترین حریف بارسا است؟

آن ها بازیکنان بسیار باکیفیتی دارند، به خصوص در خط هافبک و همچنین بنزما را دارند که بازیکنی فوق العاده و تماشایی است. اما ما باید سعی کنیم بازی را آن طور که می خواهیم پیش ببریم.
شرایط بدنی و آمادگی جسمانی در چنین بازی هایی؟

هر دو تیم شانس پیروزی دارند، همه چیز برابر است و مهم نیست که چند سالت باشد، قدبلند تر یا هیکلی تر باشی یا نه. بازی بسیار خوبی برای لذت بردن بازیکنان هر دو تیم و تماشاگران خواهد بود.
لالیگا؟

این بازی ای است که روی سرنوشت لیگ تاثیر زیادی دارد و ما باید سعی کنیم که هر سه امتیاز بازی را کسب کنیم. بازی بسیار مهمی هست. ما هرگز در هیچ جامی تسلیم نمی شویم و تا آخر خواهیم جنگید، ما می خواهیم به سه امتیاز به سه امتیاز به امتیازاتمان اضافه کنیم و این به ما انتخاب های زیادی می دهد. مهم ترین چیز است که پیروز شویم و منتظر باشیم تا صدرنشین امتیاز از دست دهد تا با آن ها هم امتیاز شویم و بالاتر از آن ها قرار بگیریم.
امیدوارم که به کسب دقایق بازی ادامه دهم. من هنوز می توانم پیشرفت کنم و جای زیادی برای پیشرفت دارم، به خصوص از نظر آمادگی جسمانی که در حال کار کردن روی آن هستم. من می خواهم به لذت بردن از حضور در کنار بهترین ها در بارسلونا ادامه دهم.
استعدادهای جوان کاتالان؟

بازیکنان جوان زیادی در بارسلونا هستند. ما باید خونسرد باشیم و هر روز سخت کار کنیم تا جایگاه خود در تیم را به دست آوریم. اگر سخت تلاش کنیم، می توانیم انتظار آینده ای خوب را داشته باشیم.
جام ها و عناوین؟

من می خواهم که اولین جام خود را با بارسا ببرم. این همیشه یک رویا برای من بوده است و کسب جام با تیم ملی نیز فوق العاده خواهد بود.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.