یکشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۹

نصیرزاده آبی پوش شد / به کشتی‌گیران استقلال ظلم شد!

نصیرزاده آبی پوش شد / به کشتی‌گیران استقلال ظلم شد!

رئیس سازمان لیگ فدراسیون کشتی برای چندمین بار به طور غیر مستقیم به حمایت از تیم استقلال پرداخت. تا کنون شش کشتی گیر با این تیم قرارداد بستند که همه با تخلف همراه بوده اما نصیرزاده سکوت کرده است.

رئیس سازمان لیگ فدراسیون کشتی در واکنش به ماجرای پیش‌آمده برای محمد رمضان‌پور و سینا غلامی، دو کشتی‌گیر مازندرانی یک‌بار دیگر نشان داد حامی یک تیم در لیگ برتر است!

عبدالمهدی نصیرزاده با اشاره به اقدام قانونی هیأت کشتی مازندران در ندادن رضایت‌نامه به دو کشتی‌گیر استقلال برای حضور در لیگ برتر گفت: «محمد رمضان‌پور و سینا غلامی دو کشتی‌گیر تیم استقلال هستند و با این تیم قرارداد دارند اما هیأت کشتی مازندران از صدور رضایت‌نامه برای این دو کشتی‌گیر خودداری کرده است. بنده با عسگری‌محمدیان، رئیس هیأت کشتی مازندران چند مرتبه صحبت کرده‌ام اما او راضی به صدور رضایت‌نامه نشد.»

چرا باید رئیس سازمان لیگ به‌دنبال گرفتن رضایت‌نامه برای دو کشتی‌گیر برای یک تیم باشد؟ آیا این حمایت سازمان‌یافته از یک تیم نیست؟ این مصاحبه چند خطی رئیس سازمان لیگ چند تناقض بزرگ دارد. تصمیم هیأت کشتی مازندران کاملاً قانونی بوده به اعتراف خود آقای نصیرزاده، اما چرا این دو کشتی‌گیر را متعلق به باشگاه استقلال می‌داند؟ وقتی هیأت کشتی رضایت‌نامه نداده چطور این دو کشتی‌گیر متعلق به باشگاه استقلال هستند؟

یک سؤال مهم دیگر هم وجود دارد؛ آیا آقای نصیرزاده برای تیم‌های دیگر هم از این کارها انجام می‌دهد یا فقط به فکر منافع یک تیم است؟ استقلال چه کرده که به عزیز دردانه سازمان لیگ تبدیل شده است؟ این دو کشتی‌گیر بعد از نادر حاج‌آقانیا، فروتن، یخکشی و سوادکوهی ششمین کشتی‌گیری هستند که استقلال در امضای قرارداد با آنها تخلف کرده است.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.