سه شنبه ۲۸ دی ۱۴۰۰

فرانک لمپارد: انتقال دکلان رایس به چلسی در زمان مربیگری من به دلایل مختلفی انجام نشد

فرانک لمپارد: انتقال دکلان رایس به چلسی در زمان مربیگری من به دلایل مختلفی انجام نشد

فرانک لمپارد، سرمربی و اسطوره باشگاه چلسی در ماه ژانویه به دلیل کسب نتایج ضعیف از این تیم اخراج شد.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از سایت گل، فرانک لمپارد، سرمربی سابق باشگاه چلسی راجع به بازگشتش به دنیای مربیگری صحبت می کند و در این رابطه می گوید:

طی هفته ها و ماه های اخیر، فرصت هایی برای بازگشت به دنیای مربیگری داشته ام اما این پیشنهادات چندان مناسب نبودند. من تلاش خود را خواهم کرد و در یک زمان مناسب، فرصت خوبی برای بازگشت به مربیگری پیدا خواهم کرد. اشتیاق زیادی دارم تا مجددا این کار را انجام دهم.
از فرانک لمپارد راجع به علاقه‌اش به جذب دکلان رایس در دوران حضورش در چلسی سوال شد و این سرمربی انگلیسی پاسخ داد:

اکنون می توانید مشاهده کنید که او حضور ثابتی در ترکیب تیم ملی انگلیس دارد. ما خوش شانس هستیم که او را در تیم ملی خود داریم و وست هم نیز خوش شانس است که او را در اختیار دارد. دکلان یک رهبر است و کاملا بدیهی است که اهداف بزرگی دارد. فکر می کنم همه می دانند که من یکی از طرفداران بزرگ رایس بوده ام. به دلایل مختلف، انتقال او به چلسی انجام نشد اما ما بازیکنان زیادی را در تابستان جذب کردیم. من نمی خواهم دکلان به دلیل صحبت های من در شرایط ناخوشایندی قرار بگیرد زیرا به طور کامل از عملکرد فوق العاده او در وست هم و تمایلش برای بازی در این باشگاه آگاه هستم. آن ها در آنجا به او فرصت دادند و انتخاب دکلان طی سال های پیش رو، حضور در وست هم خواهد بود.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.