سه شنبه ۵ مرداد ۱۴۰۰

مربی سایپا: مدیریت از ابراهیم صادقی حمایت می کند و بحث جابجایی مطرح نیست

مربی سایپا: مدیریت از ابراهیم صادقی حمایت می کند و بحث جابجایی مطرح نیست

مربی تیم فوتبال سایپا می گوید یک‌سری افراد در فوتبال ما هستند که شایعه می‌سازند اما واقعیت این است که چیزی درباره جابجایی صادقی مطرح نشده است.

به گزارش ایران ورزشی، کیانوش رحمتی در نشست خبری پیش از دیدار سایپا مقابل مس رفسنجان اظهار داشت:

بازی این هفته ما با مس رفسنجان است که تیمی پرمهره و با امکانات کامل بوده و این فصل با جذب بازیکنان خوب و تأثیرگذار، شرایط خوبی دارد. می‌دانیم آنها در چه لحظاتی از بازی خطرناک هستند و روی این نقاط کار کرده‌ایم. از طرفی می‌دانیم که خودمان در چه نقاطی قوی هستیم که روی این مسئله به خوبی متمرکز شدیم تا بتوانیم سه امتیاز یا حداقل امتیاز را کسب کنیم.
وی افزود:

ما در این چند هفته نتایج خوبی نگرفتیم اما به لحاظ فوتبالی مشکلی نداریم. تیم ما امیدوار کننده فوتبال بازی می‌کند و بچه‌ها تا دقیقه 90 از جان و دل مایه می‌گذارند و به خوبی خلق موقعیت می‌کنند اما باید طلسم گل نزدن را بشکنیم و مشکل گلزنی را شاید از فردا بتوانیم حل کنیم.
مربی تیم فوتبال سایپا درباره شناختنش از تیم مس گفت:

مس تیم خوبی است، کادر فنی خوبی دارد و بازیکنان زیادی که دست مربی را باز می‌گذارد تا در دقایق مختلف تاکتیک مختلف آن لحظات را داشته باشد. مس هم قطعاً در بازی خانگی خود دنبال سه امتیاز است که یک جاهایی کار ما را سخت و یک جاهایی کار ما را راحت می‌کند.
رحمتی همچنین درباره بحث اولتیماتوم به ابراهیم صادقی گفت:

باشگاه سایپا و مدیرعامل محترم باشگاه و هیئت مدیره، حمایت خوبی از صادقی دارد. برنامه او سه ساله است و همین حالا ابوالفضل جلالی ما به تیم ملی دعوت شده و تعداد بازیکنانی مانند جلالی بیشتر می‌شود. هیئت مدیره ما هم فوتبالی نگاه می‌کند و کارشناسی به تیم ما می‌نگرد که می‌بینند تیم آقای صادقی فوتبال بازی می‌کند.
وی همچنین درباره اینکه شایعه شده این بازی آخر صادقی در سایپا خواهد بود و در صورت عدم کسب نتیجه باید از این تیم برود، تأکید کرد:

یک‌سری افراد در فوتبال ما هستند که شایعه می‌سازند، اما مسئله‌ای که واقعیت دارد، چیزی درباره جابجایی آقای صادقی مطرح نشده است.
رحمتی درباره اینکه غایبان این تیم برای بازی مس چه کسانی هستند، اظهار داشت:

رضا جعفری، فریبرز گرامی، طاها شریعتی و امید دره مصدوم هستند، اما سایر بچه‌ها تمرینات خوبی را پشت سر گذاشتند. سعی می‌کنیم بازی خوب‌مان مقابل سپاهان را تکرار کنیم تا دست پر از رفسنجان برگردیم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.