پنج شنبه ۷ مرداد ۱۴۰۰

فینالیست دو دوره مسابقات باید جایی برودکه بالاترین آمار ابتلای کرونا در جهان را دارد

شیری: برای سفر به هند خیلی نگرانیم

شیری: برای سفر به هند خیلی نگرانیم
ناصرقراگزلو
ناصرقراگزلو خبرنگار

مهدی شیری که موفق شده بود طی یکی دو ماه اخیر جایگاه از دست رفته‌اش را در دفاع راست پرسپولیس پس بگیرد مقابل نساجی روی نیمکت نشست و بازی نکرد. با این حال شیری دوست ندارد درباره این مسأله صحبت کند و مثل دفعات قبل می‌خواهد این بار هم بی سر و صدا به ترکیب برگردد. شیری درباره بازی نساجی، مسابقات لیگ قهرمانان و مسائل مربوط به پرسپولیس با ما صحبت کرد که در زیر می‌خوانید:

ایران ورزشی/مهدی شیری که موفق شده بود طی یکی دو ماه اخیر جایگاه از دست رفته‌اش را در دفاع راست پرسپولیس پس بگیرد مقابل نساجی روی نیمکت نشست و بازی نکرد. با این حال شیری دوست ندارد درباره این مسأله صحبت کند و مثل دفعات قبل می‌خواهد این بار هم بی سر و صدا به ترکیب برگردد. شیری درباره بازی نساجی، مسابقات لیگ قهرمانان و مسائل مربوط به پرسپولیس با ما صحبت کرد که در زیر می‌خوانید:

در خصوص بردتان مقابل نساجی و فاصله کم‌تان با سپاهان چه نظری داری؟
خب خدا را شکر که توانستیم سه امتیاز بازی را بگیریم و آماده بازی‌های آسیایی بشویم. البته واقعاً شانس گل زیاد داشتیم که فقط دو تا از آنها گل شد و بدشانس بودیم.
بعد از رسیدن سپاهان الان افسوس مساوی‌های متوالی را نمی‌خورید؟
ما تمام تمرکزمان را می‌گذاریم که بازی به بازی جلو برویم . ان‌شاءالله در بازی‌های آینده از موقعیت‌هایمان بهتر استفاده خواهیم کرد.
نگران نیستی امسال جنگ قهرمانی را به سپاهان ببازید؟
ما با قدرت می‌جنگیم و تمام جام‌های در دسترس را می‌خواهیم.
شرایط هند خیلی خراب است. به لحاظ کرونا نگران این موضوع نیستی؟
خیلی نگرانیم. متأسفانه فینالیست دو دوره از مسابقات باید برود جایی که بیشترین آمار ابتلا به کرونا در جهان را دارد!
در گروه آسیایی‌تان سخت‌ترین حریف را کدام تیم می‌دانی؟
همه حریفانمان در گروه سخت هستند و واقعاً نمی‌شود گفت کدام‌شان سخت‌ترند. ما فقط باید برویم و استارت خوبی در گروه‌مان بزنیم.
بعد از دوبار نایب قهرمانی می‌توانید این دفعه طلسم قهرمانی را بشکنید؟
ان‌شاءالله، توکل به خدا. ما تمام تلاش‌مان را می‌کنیم که بهترین نتایج را بگیریم.
در مورد از دست دادن موقعیت‌های گل تیمتان چه نظری داری و از این بابت نگران نیستی؟
ان‌شاءالله در بازی‌های آینده بیشتر تمرکز می‌کنند و می‌توانند بیشتر به کار تیم بیایند. همه بچه‌ها تلاشش‌شان را برای گلزنی به کار می‌گیرند.
بازیکن جدید زیاد گرفتید اما با این وجود تیم‌تان پر گل نمی‌برد و کم گل می‌زند، جوری که اختلاف گل زده‌تان با سپاهان زیاد شده.
بهترین امتیاز تیم ما این است که در هر بازی بیشترین موقعیت گل را خلق می‌کند ولی خب گفتم که بچه‌های تیم  ان‌شاءالله تمرکزشان را بالا می‌برند که بتوانیم از نظر تفاضل به حد مطلوبی برسیم.
ال کلاسیکو امشب (دیشب) برگزار می‌شود. جنگ کری بین بازیکن‌های پرسپولیس در مورد رئال و بارسا چطور بوده و بازیکنان و مربیان در کری‌خوانی چه چیزهایی به هم می‌گویند؟
خب کری هست اما من که طرفدار رئال هستم و فقط بگویم که صد درصد رئال می‌برد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.