سه شنبه ۱ فروردین ۱۴۰۲

کیکاووس سعیدی در خصوص وضعیت سیدرضا صالحی امیری توضیحاتی ارائه کرد.

سعیدی: تست کرونای صالحی امیری بعد از دیدار با یکی از قهرمانان مثبت شد.

سعیدی: تست  کرونای صالحی امیری بعد از دیدار با یکی از قهرمانان مثبت شد.

کیکاووس سعیدی، دبیرکل و سخنگوی کمیته ملی المپیک می گوید خوشبختانه وضعیت جسمانی صالحی امیری مناسب است و بعد از اتمام‌ دوره قرنطینه در محل کمیته حضور خواهد یافت.

به گزارش ایران ورزشی،کیکاووس سعیدی دبیرکل و سخنگوی کمیته ملی المپیک ضمن اعلام این خبر اظهار داشت:

 
بعد از ملاقات صالحی امیری و مدیران کمیته ملی المپیک با یکی از قهرمانان نام‌آور‌ کشورمان که تست کرونایش مثبت اعلام شده بود، جهت احتیاط و تست سلامت همکاران از تمامی افراد حاضر در این نشست تست گرفته شد که نتیجه آزمایش سیدرضا صالحی امیری عصر امروز مثبت اعلام شد.
 
وی ادامه داد:
 
خوشبختانه وضعیت جسمانی ایشان خوب و مناسب است و بدون هیچ علائمی در راستای حفظ سلامت سایر همکاران مدتی را در قرنطینه خواهند بود.
 
سعیدی در ادامه اظهار داشت:
 
از ابتدای شیوع بیماری کرونا، صالحی امیری حضور دائمی و فعالی در راستای پیگیری چالش‌ها و مشکلات فدراسیون‌ها داشت و هیچ وفت عرصه راخالی نکرده و نخواهند کرد؛ کماکان مسائل را پیگیری خواهد کرد. در همین راستا جواب تست باقی همکاران و مدیران نیز فردا اعلام خواهد شد تا اگر نمونه مثبت دیگری بود اقدامات لازم صورت گیرد.
 
وی در پایان گفت:
 
سال بسیار حساسی را سپری می‌کنیم که می‌بایست اقدامات لازم برای آماده‌سازی کاروان و پیگیری امور فدراسیون‌ها انجام شود. به هیچ  عنوان نمی‌توان فعالیت‌های کمیته را تعطیل کنیم و ناچاریم با رعایت پروتکل‌های بهداشتی امور مربوطه را در راستای خدمت‌رسانی به جامعه ورزش پیگیری کنیم.
کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.