شنبه ۹ مرداد ۱۴۰۰

علیرضا مرزبان: احساس می‌ کنم قهرمان لیگ برتر در روز آخر مشخص می‌ شود

علیرضا مرزبان: احساس می‌ کنم قهرمان لیگ برتر در روز آخر مشخص می‌ شود

محسن مرزبان مربی تیم سپاهان در خصوص شرای طلایی پوشان در لیگ بیستم صحبت کرد.

به گزارش ایران ورزشی، علیرضا مرزبان در خصوص عملکرد تیم فوتبال سپاهان در دیدار با سایپا به میزان گفت:

ما تیم را برای یک بازی سخت آماده کرده بودیم؛ اما از کیفیت بازی که ارائه دادیم راضی نبودیم، سطح بازیکنان ما بالاتر از آن چیزی بود که در بازی دیده شد. شانس‌های خوبی در این بازی داشتیم که می‌توانستیم بهتر از آن استفاده کنیم، اما برد نتیجه طبیعی این بازی بود.
مرزبان افزود:

سایپا خیلی ما را تحت فشار گذاشت، حتی موقعیت به ثمر رساندن گل دوم را داشتند. تیم سایپا خیلی خوب می‌تواند در ضد حمله عمل کرد.
مربی تیم سپاهان تصریح کرد:

سپاهان خود را یکی از مدعیان قهرمانی می‌داند و  تا به امروز که ۱۱ بازی مانده است در صدر جدول هستیم و با تیم دوم ۲ امتیاز اختلاف داریم. سعی داریم امتیازات به دست آمده را حفط کنیم. البته این نکته را نباید فراموش کرد که تیم استقلال و پرسپولیس از مدعیان قهرمانی هستند و ما خودمان را بزرگترین و تنها مدعی برای قهرمانی نمی‌دانیم. حس من این است که قهرمانی به روز آخر کشیده خواهد شد. امیدوارم جام در دستان ما قرار گیرد و بتوانیم قهرمانی را به مردم اصفهان کادو دهیم.
مرزبان در خصوص برنامه ‌های تیم سپاهان تا انتهای فصل افزود:

نویدکیا با هوش بالایی که دارد، با توجه به شروع  بازی‌های آسیایی و فشرده بودن جام حذفی برنامه‌های ویژه‌ای درنظر گرفته است. تلاش می‌کنیم بتوانیم با سه روش مختلف بازی کنیم، دوم بحث بدنسازی و آمادگی تیم از نظر روانی برای مواجه با شرایط بحرانی است که امیدواریم در پایان فصل بتوانیم نتیجه یک کار علمی و منطقی را بگیریم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.