دوشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰

دمبله: برای تمدید مذاکره نکرده ایم اما در بارسا خوشحالم

دمبله: برای تمدید مذاکره نکرده ایم اما در بارسا خوشحالم

عثمان دمبله می گوید اگر چه هنوز با بارسلونا برای تمدید قرارداد مذاکره نکرده است اما از حضور در این تیم خوشحال است.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از گل، قرارداد عثمان دمبله، ستاره این روزهای بارسلونا که از زمان پیوستنش به این تیم دائما با مصدومیت های مختلف دست و پنجه نرم کرده است، به زودی و در سال 2022 با این باشگاه به پایان خواهد رسید. چندی پیش شنیده شد که بارسلونا پیشنهاد تمدید قراردادی سه ساله را به این ملی پوش فرانسوی ارائه داده است. حال دمبله می گوید که در مورد آینده اش در نیوکمپ حس خوبی دارد. او در این باره گفت:

آینده من؟ هنوز یک سال از قراردادم باقی مانده است. هنوز با باشگاه مذاکره نکرده ایم اما من اینجا خوشحالم و حس خوبی دارم. ضمن این که مدیرعامل جدید به باشگاه آمده و هنوز او را به خوبی نمی شناسم اما رابطه نزدیکی با بازیکنان دارد. باید صبر کنیم و ببینیم چه پیش می آید. 
دمبله در سال 2017 از دورتموند به اسپانیا آمد اما مصدومیت های زیاد باعث شده بود نتواند در سال های اولیه حضورش در بارسا زیاد به میدان برود و اوج آن فصل 20-2019 بود که او تنها در 9 بازی به میدان رفت. دمبله در این باره نیز گفت:

همیشه سعی کرده ام لبخند بزنم. حتی بعد از مصدومیت. مصدومیتی که در دورتموند گریبانگیرم شد تقریبا نابودم کرد اما 5 یا 10 دقیقه بعد شروع به لبخند زدن و صحبت با دوستانم کردم. به خودم گفتم زندگی همین است.آزمون هایی در مسیر زندگی قرار می گیرد و باید با پیروزی از آنها بیرون بیایم. داشتن زندگی سالم چیزی است که مردم درموردش صحبت می کنند اما مصدومیت ها ارتباطی با آن ندارد. اگر سبک زندگی غلطی داشته باشید نمی توانید 4 سال در بارسلونا بمانید. از زمان اتمام مصدومیتم، حس خوبی دارم. بیشتر مقابل حریفان ایستادگی می کنم. کلمنت(لنگلت) در این مورد با من شوخی می کند و می گوید باید به آنها ضربه هم بزنم! 
او در مورد افراد محبوبش در دنیای فوتبال نیز گفت:

اوبامیانگ هم تیمی محبوب من در دنیای فوتبال و توخل نیز مربی محبوب من است. مسی نیز بازیکن خوبی است. به بازیکنان جوان تر امید و انگیزه می دهد و کمک زیادی برای همه ما است.همیشه به من مشورت می دهد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.