جمعه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰

سولسشر در کنفرانس خبری تاکید داشت که نتیجه های قبلی تاثیری روی بازی فردا نخواهد داشت.

برونو کاپیتان شیاطین در یازی با پاریسی ها

برونو کاپیتان شیاطین در یازی با پاریسی ها

اوله گنار سولسشر پیش از تقابل منچستریونایتد با پاری سن ژرمن در مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا، در نشست خبری مجازی خود حاضر شد.

به گزارش ایران ورزشی به نقل از MEN، سرمربی شیاطین سرخ در ابتدا خبر بدی از نرسیدن چند مهره خود به این بازی حساس داشت. 

 
اوله گونار سولسشر گفت: "ما چند بازیکنان را در اختیار نداریم و جسی لینگارد و اریک بایی با ما به پاریس سفر نکرده اند. امیدواریم بازیکنان مصوم یونایتد مدت زیادی از میادین دور نباشند. ادینسون کاوانی به چند روز تمرین بیشتر نیاز دارد تا بتوان به قرار دادن او در ترکیب فکر کرد.
 
امیدوارم هری مگوایر، اریک بایی و میسون گرینوود هم زود قادر به بازگشت باشند، اما در این مورد مطمئن نیستم. برونو فرناندز عملکرد خوبی در ترکیب یونایتد داشته و آمار نشان می دهد تاثیرگذاری زیادی داشته است. امیدوارم هری مگوایر در بازی بعدی قادر به همراهی منچستریونایتد باشد. اما کاپیتان ما در بازی فردا شب در حال حاضر کنار من نشسته و برونو فرناندز فردا شب بازوبند یونایتد را بر بازو خواهد بست.
 
 
 
من تصور می کنم ادینسون کاوانی برای تطبیق یافتن با شرایط تیم جدیدش به زمان نیاز خواهد داشت. اما ادویون ایگالو نیز بارها عملکرد خوبی در ترکیب منچستریونایتد داشته و هنوز هم بازیکن مهمی برای ما به شمار می آید.
 
 
 
البته که پیروزی 3-1 در سال 2019 برای ما بخشی از تاریخ و مربوط به در گذشته است. اما این نتیجه هیچ تاثیری در این بازی ندارد. ما تیمی متفاوت هستیم، آنها نیز فرق کرده اند و این یک مرحله متفاوت از لیگ قهرمانان است. همه می خواهند در لیگ قهرمانان حضور داشته باشند و ما با فینالیست فصل قبل همگروه هستیم. لایپزیش نیز به نیمه نهایی بود و ما به رافائل در لباس باشاک شهیر نیز خوشآمد می گوییم."
کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.