دوشنبه ۸ آذر ۱۴۰۰

توقع داشتیم فدراسیونی بدون فساد داشته باشیم که اینطور نبود!

رسول کربکندی: اصلا اراده ‌ای در زمینه مبارزه با فساد در فوتبال وجود ندارد

رسول کربکندی: اصلا اراده ‌ای در زمینه مبارزه با فساد در فوتبال وجود ندارد

رسول کربکندی در خصوص آخرین وضعیت باشگاه ذوب آهن صحبت هایی را انجام داده است.

به گزارش ایران ورزشی، رسول کربکندی درباره انتخاب خورشیدی به‌عنوان سرپرست جدید تیم ملی و انتقادهایی که از این انتخاب صورت گرفته است به تسنیم گفت:

وقتی تغییراتی در مدیریت فدراسیون انجام می‌شود همه این انتظار را دارند که انتخاب‌های درست و اصولی صورت بگیرد و شاهد اشکالات گذشته نباشیم. این یکی از مهمترین کارهایی که است مدیر جدید باید انجام بدهد. خیلی‌ها هم روی این موضوع تمرکز می‌کنند که ببینند انتخاب‌ها و تصمیمات یک مدیر با شعارهایی که قبل از انتخابات داده، چگونه است.
«آقای خورشیدی شخصیتی قابل احترام و یک مربی زحمتکش است ولی ما از هر فردی باید در جایگاه مناسب خودش استفاد کنیم.»، وی با بیان این جمله ادامه داد:

من شناخت زیادی از آقای خورشیدی ندارم، ولی با توجه به سابقه ایشان در مربیگری، می‌توانستند از وی در جای بهتری استفاده کنند. به‌عنوان مثال این انتخاب می‌توانست برای تیم‌های پایه صورت بگیرد. اینکه خورشیدی تا چه حد بتواند در مسئولیت سرپرستی تیم ملی موفق باشد، موضوعی است که من نمی‌توانم در موردش صحبت کنم. اعتقاد من این است که هر فردی در جایگاه واقعی خودش می‌تواند مفید باشد.
کربکندی گفت:

همه ما انتظار داشتیم گزینه‌های ریاست فدراسیون فوتبال درباره مبارزه با فساد در فوتبال، برنامه جامعی داشته باشند، ولی اینطور نبود. این فوتبال به هم ریخته نیاز به یک تحول بزرگ داشت و مبارزه با فساد هم موضوعی است که در بین برنامه‌های گزینه‌ها جا نداشت. با این شرایط انتظار ما برای از بین رفتن فساد در فوتبال ایران بیهوده است. شاید اصلاً اراده‌ای در این زمینه وجود ندارد یا اینکه قدرت آنهایی که فساد را در فوتبال ایران به وجود می‌آورند، بیشتر است.
سخنگوی باشگاه ذوب‌آهن در مورد وضعیت تیم فوتبال این باشگاه در مسابقات لیگ برتر هم گفت:

شرایط تیم ما بد نیست و خوشبختانه آرامش در ذوب‌آهن حکمفرماست. مجتبی حسینی هم شبانه‌روز زحمت می‌کشد تا شرایط تیم بهتر شود. امیدوارم در ادامه لیگ امسال نتایج خوبی بگیریم و برای لیگ فصل بعد یک کار اساسی انجام دهیم تا هواداران دیگر نگران وضعیت تیم نباشند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.