سه شنبه ۵ مرداد ۱۴۰۰

آندره کوری: معاوضه پیانیچ و آرتور یکی از بدترین اشتباهات تاریخ فوتبال بود

آندره کوری: معاوضه پیانیچ و آرتور یکی از بدترین اشتباهات تاریخ فوتبال بود

در تابستان 2020، آرتور ملو با انتقالی 72 میلیون یورویی از بارسلونا به یوونتوس پیوست و از سوی دیگر میرالم پیانیچ با 60 میلیون یورو از یوونتوس راهی بارسلونا شد. با وجود پر سر و صدا بودن این معاوضه، وضعیت آرتور ملو و میرالم پیانیچ در تیم های جدید خود خیلی خوب پیش نمی رود. پیانیچ که مرد اول خط هافبک یوونتوس بود، در بارسلونا نیمکت نشین شده و آرتور ملو با مصدومیتی طولانی مدت، نتوانسته نقشی محوری در خط هافبک یوونتوس پیدا کند.

به گزارش ایران ورزشی؛آندره کوری، رییس سابق بخش استعدادیابی و نقل و انتقالات بارسلونا در قاره آمریکای جنوبی، در مصاحبه با وب سایت گل در خصوص معاوضه پیانیچ و آرتور ملو صحبت کرد:

معاوضه پیانیچ و آرتور یکی از بزرگ ترین اشتباهات تاریخ فوتبال در زمینه نقل و انتقالات بود. بارسلونا بازیکنی 23 ساله با دستمزد سالانه 2 میلیون یورو را از دست داد تا یک بازیکن 31 ساله با دستمزد سالانه 6 میلیون یورو را بگیرد. آرتور نتوانست پتانسیل فوتبالی اش در بارسلونا را اثبات کند زیرا دو مصدومیت مهم، روی پیشرفت فوتبالی او تاثیر گذاشت. آرتور در فصل دومش در بارسلونا نسبت به فصل اولش بالغ تر شده بود. شاید او در انتخاب دوستانش در بارسلونا اشتباه کرده بود اما پس از رفتن به جشن تولد نیمار فهمید اشتباه کرده و عذرخواهی کرد. آرتور ملو می توانست به بازیکنی بزرگ در تاریخ بارسلونا تبدیل شود.
آرتور ملو پس از حواشی اش در بارسلونا و ابتلا به بیماری سوزاک، اخیرا در یوونتوس هم حاشیه ساز شد و پس از شرکت در مهمانی خانه وستون مک کنی آن هم در زمان قرنطینه سراسری ایتالیا، با جریمه باشگاه یووه روبرو شد. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.