دوشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰

پیوس: گل محمدی باید مراقب استراحت و ریکاوری بازیکنان پرسپولیس باشد

پیوس: گل محمدی باید مراقب استراحت و ریکاوری بازیکنان پرسپولیس باشد

پرسپولیس برای حضور در فصل جدید لیگ قهرمانان آسیا راهی کشور هند شده است.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از ایرنا، فرشاد پیوس، پیشکسوت سرخپوشان در خصوص شرایط این تیم گفت:

آنچه مسلم است کشور هند در حد و اندازه های فوتبال آسیا نبوده و نیست و باید پرسید چرا میزبانی لیگ قهرمانان آسیا در این مرحله به آن ها واگذار شده است. به نظرم آن‌ها با رایزنی و افرادی که داشتند توانستند این میزبانی را بگیرند چرا که، نه فوتبال حرفه‌ای در حد لیگ قهرمانان آسیا را دارند و نه حرفی برای گفتن، اما حالا میزبان هستند و باید دید در نهایت چه اتفاقاتی در آن جا رقم می خورد.
وی ادامه داد:

به نظرم اگر این میزبانی در کشورهایی همچون عربستان یا قطر بود برای پرسپولیس خیلی بهتر می شد چرا که حداقل، امکانات مناسبی در آنجا وجود دارد و شرایط مهیا است. امیدوارم این مساله صحت نداشته باشد اما شنیدم در هتل تیم، توریست هم وجود دارد که این برای تیم اصلا خوب نیست چرا که احتمال انتقال ویروس کرونا به بازیکنان وجود دارد و این مساله‌ای است که کادر فنی و بازیکنان را در شرایط نامساعدی قرار می دهد و امیدوارم همه چیز ختم به خیر شود.
پیشکسوت سرخ پوشان در خصوص گروه پرسپولیس تاکید کرد:

نماینده هند که فکر نمی کنم حرفی برای گفتن داشته باشد هر چند همه تیم ها قابل احترام بوده و بدون شک آنها با انگیزه به میدان می آیند. الریان و الوحده امارات نیز از تیم های خوب به شمار می روند اما پرسپولیس می تواند آن ها را به راحتی از پیش رو بردارد و امیدوارم یحیی با استفاده از تعویض ها و برنامه ریزی درست، هم تیم را در شرایط خوبی قرار دهد و هم به بازیکنان برای بازی های پرفشار استراحت کافی بدهد.
مهاجم اسبق پرسپولیس اشاره‌ای هم به بازی فولاد خوزستان در مرحله پلی آف داشت و گفت:

بازی فولاد را دیدم و لذت بردم. یک بازی حساب شده و بابرنامه که در نهایت با برتری قاطع نماینده ایران همراه بود. باید از بازی خوب آن‌ها تعریف کرد و امیدوارم هر ۴ نماینده ایران در این مرحله با موفقیت راهی دور بعدی شوند.
پیوس در پاسخ به این سوال که چه برنامه ای برای ادامه فعالیت دارد، گفت:

از یک تیم لیگ برتری و دو تیم دسته یک پیشنهاد دارم که در حال بررسی هستم. در این هفته وضعیت مشخص می شود و باید دید قسمت چه هست و خدا چه می خواهد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.