جمعه ۸ مرداد ۱۴۰۰

یوسوا کیمیش: بهتر از پاری سن ژرمن هستیم

یوسوا کیمیش: بهتر از پاری سن ژرمن هستیم

بازیکن بایرن مونیخ اعتقاد دارد، تیم آلمانی می تواند با پیروزی در دیدار برگشت مقابل پاری سن ژرمن به نیمه نهایی لیگ قهرمانان صعود کند.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از وب سایت رسمی باشگاه بایرن مونیخ، تیم آلمانی سه شنبه شب یکی از سخت ترین دیدارهای این فصل خود را پشت سر خواهد گذاشت و باید شکست سه بر دو دیدار رفت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان را عوض کند تا بتواند به نیمه نهایی صعود کند. با این وجود یوسوا کیمیش مطمئن است که بایرن می تواند نتیجه بازی را برگرداند و در جمع چهار تیم برتر اروپا قرار بگیرد. گفتگوی این بازیکن را در ادامه می خوانید:

* چرا فکر می کنید می توانید به دور بعد مسابقات صعود کنید؟

زیرا تیم بهتری هستیم و مطمئنم صعود می کنیم. در دور رفت هم تیم بهتر بودیم اما نتیجه با عملکرد دو تیم همخوانی نداشت. با این وجود هنوز هم اطمینان دارم که می توانیم در دور برگشت نتیجه را برگردانیم.
*آیا در این بازی هم به رویکرد همیشگی بایرن که "به کارت ادامه بده و هیچوقت تسلیم نشو" است، ادامه می دهید؟

خیلی چیزها به طرز فکر شما بستگی دارد اما باید موثر هم بازی کنید. در بازی رفت هم نشان دادیم که ذهنیتی قدرتمند داریم اما به اندازه کافی موثر بازی نکردیم. این بار باید هر دو عامل را در کنار هم داشته باشیم.
*چطور می خواهید خط حمله قدرتمند پاری سن ژرمن متشکل از نیمار و ام باپه را متوقف کنید؟

در دیدار رفت آنها سه موقعیت داشتند و سه گل زدند. به جز آن به خاطر ندارم پاری سن ژرمن موقعیت چندانی به دست آورده باشد. در مجموع، خط حمله ما بیشتر صاحب توپ بود و موقعیت های بیشتری ساخت. این بار باید از این فرصت ها استفاده کنیم.
* رویکردتان برای این بازی چطور است؟ ممکن است بیشتر از قبل نقش رهبر تیم را ایفا کنید؟

این موضوع به تک تک بازیکنان تیم بستگی دارد و فقط متکی به من نیست. تمام بازیکنان باید در این دیدار رهبر باشند. همه باید شخصیت شان را نشان دهند و به خودشان باور داشته باشند و وقتی شانس به ما رو کرد به حریف ضربه بزنیم.
*در طول این فصل، تیم های مهمان معمولا نتایج خوبی گرفته اند. شاید بازی در خانه حریف این روزها چندان بد هم نباشد...

در کل همه دوست دارند در خانه خودشان بازی کنند زیرا با همه چیز آشنایی دارند و در فضای آشنایی هستند. در پاریس این شرایط برای پاری سن ژرمن وجود دارد. بازی در استادیوم خالی قطعا به سود تیم مهمان است یا دستکم مانند سابق نکته ای منفی نیست.
*در سال 2018 و نیمه نهایی مقابل رئال مادرید شرایط مشابهی داشتید و در نهایت بعد از باخت دو بر یک در خانه با تساوی 2-2 در بازی برگشت حذف شدید. چرا فکر می کنید این بار اتفاق دیگری می افتد؟

هنوز هم آن بازی را به خوبی به یاد دارم. آنجا هم عملکرد خوبی داشتیم اما به اندازه کافی موثر ظاهر نشدیم. امیدوارم از آن بازی درس گرفته باشیم. باز هم می گویم در مجموع دو بازی رفت و برگشت ضعیف تر از حریف نبودیم اما نتوانستیم صعود کنیم. این بار در دور رفت تیم برتر میدان بودیم اما باختیم. با تمام این حرف ها هنوز 90 دقیقه باقی مانده است و بازیکنان پاری سن ژرمن هم این موضوع را به خوبی می دانند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.