جمعه ۷ بهمن ۱۴۰۱

مدیرعامل مس رفسنجان: درباره انصاری و کیانی مغرضانه صحبت می‌ کنند

مدیرعامل مس رفسنجان: درباره انصاری و کیانی مغرضانه صحبت می‌ کنند

مدیرعامل مس رفسنجان از محمد ربیعی سرمربی تیمش حمایت کرد

به گزارش ایران ورزشی، مجید زین الدینی در خصوص نتایج اخیر تیم مس رفسنجان در اولین سال حضورش در لیگ‌ برتر به میزان گفت:

طبق آمارهای ارائه شده هر تیمی که به لیگ ‌برتر فوتبال صعود می ‌کند نتایج خوبی نمی‌ گیرد و به آنها تیم‌ های آسانسوری می ‌گویند. یکی از مهمترین دلایل نتایج بد تیم‌های تازه وارد به لیگ‌برتر، نداشتن مشاور خوب است.
زیندینی افزود:

باشگاه مس با توجه به این نکات، درایت کادر فنی و نگاه درست همه مدیران شرکت توانست در مسیر درستی حرکت کند و نتایج خوبی هم بگیرد. ما در راستای اخذ مشاوره درست، علی علیزاده را انتخاب کردیم. او یکی از اسطوره‌های فوتبال کرمان است و از سال گذشته در تقویت شخصیت فوتبالی مس رفسنجان خیلی تلاش کرد. علیزاده یکی از ارکان اصلی  تیم ما محسوب می‌شود؛ به این خاطر در انتخاب و مذاکره با بازیکنان نقش کلیدی داشت و واقعا به تیم کمک کرد. از سوی دیگر مسئولان هیئت مدیره و مدیران ارشد مس هم فوتبالی هستند. این موارد به جایگاه تیم خیلی کمک کرده است.
مدیرعامل مس رفسنجان درباره عملکرد محمد ربیعی گفت:

ربیعی برای کارش خیلی وقت می‌گذارد و روی نکات فوتبالی حساس است. از سوی دیگر به خاطر جاه‌طلبی‌اش به خوبی تلاش زیادی انجام می‌دهد. جاه‌طلبی او از چشم هیئت مدیره مس رفسنجان دور نماند و به همین خاطر به وی اعتماد شد و قراردادش دو سال تمدید شد. با این شرایط در سال‌های بعد امیدواریم به نتایج مدنظرمان برسیم.
زیندینی در خصوص انتقادهایی که به مس رفسنجان به خاطر جذب بازیکنان گران ‌قیمت شده عنوان کرد:

باشگاه ‌هایی که در جذب محمد انصاری و مهدی کیانی ناکام بودند، مسائلی را مغرضانه مطرح می ‌کنند. ما از طریق علیزاده مستقیم با خود بازیکن مذاکره می ‌کنیم و مدیر برنامه، دلال و ... فرد دیگر طرف مذاکره ما نیستند. بازیکن هم وقتی با ساختار حرفه‌ای ما روبرو می‌شود به خاطر شرایط و اطمینان خاطری که در مس رفسنجان می‌بیند با قیمت‌های کمتر به تیم ما اضافه می‌شود.
زیندینی درباره برنامه مس رفسنجان برای جذب بازیکنان در نقل ‌و انتقالات تابستانی گفت:

همانطور که در نیم فصل کیانی، انصاری و جعفری را جذب کردیم برای تابستان هم برنامه داریم. در چند پست نیازمند بازیکن هستیم تا تیم تقویت شود.
مدیرعامل مس رفسنجان درباره توجه به تیم پایه مس رفسنجان گفت:

ما در رده‌های مختلف سنی تیم‌های خوبی داریم و به دقت کار آنها را پیگیری می‌کنیم تا استعداد‌های خوب در فصل‌های آینده این بازیکنان به تیم اصلی تزریق شوند. در کنار این تیم‌ها آکادمی هم داریم و از میان ۲۵۰۰ هزار نفر نزدیک به ۱۴۰ نفر را جذب کردیم تا زیر نظر مربیان استعدادشان پرورش یابد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.