چهارشنبه ۶ بهمن ۱۴۰۰

ولاهوویچ، بلوتی و مالن گزینه های تقویت خط حمله میلان

ولاهوویچ، بلوتی و مالن گزینه های تقویت خط حمله میلان

میلان هنوز سهمیه لیگ قهرمانان اروپا برای فصل آینده را قطعی نکرده اما از همین حالا به فکر تقویت خود، به خصوص در خط حمله است. میلان می خواهد در خط حمله، علاوه بر حفظ زلاتان ابراهیموویچ، سرمایه گذاری مهمی انجام دهد.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از  اسکای ایتالیا، میلان سه مهاجم را برای تقویت خط حمله خود در نظر گرفته است؛ دوشان ولاهوویچ از فیورنتینا، آندره آ بلوتی از تورینو و دونیل مالن از آیندهوون. ولاهوویچ چند ماهی است که زیر نظر میلان است اما عملکرد درخشان این مهاجم صرب طی هفته های اخیر، ارزش او را بیشتر از قبل کرده است. ولاهوویچ تا این جای فصل در 29 بازی سری آ توانسته 15 گل بزند و او بعد از ارلینگ هالند، دومین گلزن برتر اروپا در میان بازیکنان زیر 21 سال است. فیورنتینا برای فروش ولاهوویچ 20 ساله، حداقل 40 میلیون یورو طلب خواهد کرد چرا که او تا سال 2023 قرارداد دارد. در حال حاضر چنین رقمی برای میلان نسبتا بالا به نظر می رسد. استفانو پیولی، سرمربی میلان با ولاهوویچ آشنا است زیرا در فیورنتینا او را به کار می گرفت و او در 18 سالگی زیر نظر پیولی، 10 بازی با پیراهن فیورنتینا انجام داد.

آندره آ بلوتی، مهاجم 27 ساله تورینو یکی دیگر از بازیکنانی است که میلان به جذب او علاقه دارد. میلان از سال ها پیش بلوتی را دنبال می کرد اما شاید در این تابستان فرصتی عالی برای جذب او فراهم شود. قرارداد بلوتی با تورینو در سال 2022 تمام می شود و با توجه به عدم توافق بر سر تمدید قرارداد، تورینو مجبور است برای جلوگیری آزاد بلوتی در فصل آینده، او را در این تابستان بفروشد. قیمت بلوتی حدود 30 میلیون یورو تخمین زده می شود؛ یک مهاجم مطمئن و باتجربه که می تواند خط حمله میلان را در کنار زلاتان تقویت کند.

دونیل مالن، مهاجم 21 ساله آیندهوون و تیم ملی هلند هم در رادار میلان قرار دارد. او در این فصل توانسته در 41 بازی، 25 گل به ثمر برساند. سرعت بالای مالن باعث می شود او علاوه بر خط حمله، در پست های وینگر چپ و راست هم بازی کند. مینو رایولا، مدیربرنامه مالن است و ممکن است در مذاکرات بر سر تمدید قرارداد ابراهیموویچ، صحبت هایی بر سر مالن هم مطرح شده باشد. آیندهوون برای فروش مهاجم آینده دار خود، 30 میلیون یورو می خواهد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.