سه شنبه ۵ مهر ۱۴۰۱

محمد عباس زاده جزو 6 مهاجم آماده لیگ قهرمانان آسیا 2021 از دید AFC

محمد عباس زاده جزو 6 مهاجم آماده لیگ قهرمانان آسیا 2021 از دید AFC

محمد عباس زاده بدون هیچ تردیدی یکی از بهترین بازیکنان تراکتور در لیگ بیستم بوده است.

به گزارش ایران ورزشی، سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا در گزارشی به معرفی 6 مهاجم روی فرم در لیگ قهرمانان آسیا 2021 قبل از آغاز این رقابت ها پرداخت.

6 مهاجم روی فرم این رقابت ها از دید سایت AFC عبارتند از: گومیس (الهلال عربستان)، محمد عباس زاده (تراکتور)، عمر خربین (الوحده امارات)، بغداد بونجاح (السد قطر)، میشل اولونگا (الدحیل قطر) و ایمن حسین (نیرو هوایی عراق).

سایت AFC درباره عباس زاده نوشت:

محمد عباس زاده اکنون در 30 سالگی در لیگ ایران عملکرد خوبی در فصل جاری داشته است. عباس زاده می خواهد تراکتور را در این رقابت ها کمک کند تا از مرحله گروهی صعود کند.

عباس زاده با نزدیک شدن لیگ ایران به نیمه راه خود با به ثمر رساندن 9 گل در رده سوم بهترین گلزنان لیگ ایران قرار دارد. او به صورت میانگین در هر دو بازی یک گل به ثمر رسانده است. مهاجم ایرانی امیدوار است این عملکرد خوب خود در لیگ را در لیگ قهرمانان آسیا تکرار کند و تراکتور را کمک کند تا به مرحله حذفی صعود کند.

عباس زاده 3 سال سابقه بازی برای پرسپولیس را دارد. او در لیگ قهرمانان آسیا 2015 به همراه پرسپولیس حضور داشت ولی در اکثر بازی ها نیمکت نشین بود و زمانی برای بازی پیدا نکرد. بعد از 6 سال عباس زاده امیدوار است به همراه تراکتور عملکرد خوبی داشته باشد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.