سه شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۰

آکانجی: تمام تلاشم را می کنم مهاجم حریف را مهار کنم

آکانجی: تمام تلاشم را می کنم مهاجم حریف را مهار کنم

مدافع دورتموند با اشاره به این که امیدوار است بازیکنان باتجربه تیم به دیدار فردا برسند، گفت هر کاری در توانش است برای مهار مهاجم منچسترسیتی انجام خواهد داد.

یران ورزشی/در آستانه دیدار برگشت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان بین دورتموند و منچسترسیتی، مانوئل آکانجی، مدافع دورتموند در کنفرانس خبری پیش از این مسابقه حاضر شد و پاسخ گوی سوالات خبرنگاران بود. صحبت های او را در ادامه می خوانید:

در مورد اهمیت حضور در مرحله یک چهارم نهایی
حس خوبی دارد. اولین بار است که در این مرحله بازی می کنم. در بازی رفت تجربه خوبی داشتم و هر کاری در توانمان باشد انجام می دهیم تا بتوانیم به نیمه نهایی صعود کنیم.
در مورد مهار آگوئرو
قبلا مقابل او بازی نکرده ام اما منتظر تقابل با او هستم. او یکی از بازیکنان دنیای فوتبال است. باید ببینیم او در ترکیب قرار می گیرد یا ژسوس یا شاید مانند دیدار رفت آنها با مهاجمی دیگر بازی کردند. با این وجود تمام تلاشم را می کنم تا مهاجم حریف را مهار کنم.
در مورد تاثیر غیبت رویس
او بازیکنی مهم برای ماست. اخیرا نمایش های خوبی داشته و کاپیتان ما است. امیدوارم فردا بتواند بازی کند.
در مورد اهمیت هوملس و بازیکنان جوان
هوملس و رویس بازیکنانی مهم هستند. هر دوی آنها تجربه زیادی در لیگ قهرمانان دارند و کمک زیادی به ما می کنند اما به بازیکنان جوان هم نیاز داریم. برای صعود به دور بعد به تلفیقی از بازیکنان جوان و باتجربه نیاز داریم.
 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.