پنج شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۹

خبر باشگاه خوش نبود

باشگاه استقلال همچنان 413 هزار دلار به شفر بدهکار است!

باشگاه استقلال همچنان 413 هزار دلار به شفر بدهکار است!

رفتار مدیران باشگاه استقلال در قبال بدهی‌ها سبب بدبینی گسترده‌ای میان هواداران این باشگاه شده

ایران ورزشی:  اسماعیل خلیل‌زاده، عضو هیأت‌مدیره باشگاه استقلال از طریق اینستاگرام خود به هواداران باشگاه استقلال اطلاع داد مبلغ 200هزار دلار به حسابی در کرواسی که گفته می‌شود متعلق به وینفرد شفر است انتقال داده است.

 خلیل‌زاده در حالی خبر از پرداخت این مبلغ داده که مطالبات شفر 613هزار دلار است و باشگاه استقلال باید تمام مبلغ را به حساب این مربی واریز کند وگرنه پنجره نقل‌و‌انتقالاتی‌اش بسته خواهد ماند و نمی‌تواند از بازیکنان جدید بهره بگیرد.
 اینکه چرا هیأت‌مدیره باشگاه استقلال تمام مطالبات شفر را یکجا پرداخت نکرده روشن نیست، اما از آن بدتر فضایی است که ایجاد شده و در روزهای اخیر مدام نوید انتشار خبری خوش به هواداران می‌دهند اما دست آخر مشخص شد خبر خوش باشگاه پرداخت 200هزار دلار از بدهی این مربی آلمانی است، بنابراین نمی‌توان همچون باشگاه مدعی بود که خبر خوشی به گوش هواداران باشگاه استقلال رسیده مگر آنکه در روزهای آتی همه مطالبات پرداخت شود تا باشگاه استقلال بتواند از بازیکنان جدید خود در لیگ بیستم استفاده کند.
 
با توجه به اینکه باشگاه استقلال با پرونده‌های دیگری نیز دست‌و‌پنجه نرم می‌کند مشخص نیست تا زمان باقی‌مانده آیا بدهی شفر پرداخت خواهد شد یا خیر؟! رفتار مدیران باشگاه استقلال در قبال بدهی‌ها سبب بدبینی گسترده‌ای میان هواداران این باشگاه شده و شاید یکی از دلایلی که سبب شد روز گذشته باز هم تعدادی از هواداران مقابل مجلس حاضر شده و نسبت به وضعیت این باشگاه اعتراض کنند همین بلاتکلیفی‌ها است. باشگاه استقلال در حال حاضر با بدهی به برخی بازیکنان داخلی نیز مواجه است. نمونه‌اش ارسلان مطهری که گفته شد هنوز مطالبات خود را به‌صورت تمام و کمال دریافت نکرده و حتی خبری از باشگاه استقلال پیرامون این بازیکن به بیرون منتشر شد که مطهری به‌دلیل بدهی‌ها در حال از دست دادن منزل شخصی خود هم هست. به هر حال باشگاه استقلال اگر می‌خواهد پنجره نقل‌وانتقالاتی‌اش باز شود باید هرچه زودتر این مانع بزرگ 413هزار دلاری را از پیش روی خود بردارد وگرنه قوانین سفت و سخت فیفا شوخی‌بردار نیست و آنها پرداخت 200هزار دلار از مطالبات شفر را دلیلی بر پایان محرومیت استقلال نخواهند دانست و هیچ بعید نیست محرومیت‌های سفت و سخت‌تری هم گریبان باشگاه استقلال را بگیرد. عجیب است که مدیران باشگاه استقلال در حالی که می‌دانند تا چه زمانی برای پرداخت مطالبات شفر و دیگر طلبکاران وقت دارند اما باز هم کار پرداخت را به دقایق پایانی موکول می‌کنند! این رفتار نشان می‌دهد برخی در باشگاه استقلال یا به‌دنبال قرار گرفتن در صدر اخبار هستند و یا اینکه علاقه دارند هواداران این باشگاه بی‌جهت استرس بکشند و دچار نگرانی شوند!
کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.