دوشنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۰

ضیا عربشاهی: الوحده تیم خوبی نیست

ضیا عربشاهی: الوحده تیم خوبی نیست

ضیا عربشاهی درباره شرایط پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا 2021 صحبت کرد.

به کزارش ایران ورزشی؛ضیا عربشاهی در مورد شرایط تیم پرسپولیس پیش از بازی با الوحده امارات در لیگ قهرمانان آسیا به میزان گفت:

قطعاً نبود بازیکنی مثل سعید آقایی روی روند تیمی پرسپولیس تاثیرگذار است. آقایی بازیکنی است که به خوبی به حمله اضافه می‌شود و روی بار هجومی تیم تاثیر دارد، اما نبودش کار را مشکل می‌کند.
ضیا عربشاهی ادامه داد:

به نظر من علی شجاعی باید جای آقایی بازی کند و نباید از وحید امیری در دفاع چپ استفاده کرد، چون امیری در فاز هجومی تاثیر بیشتری دارد، اما در نهایت این کادرفنی است که تصمیم نهایی را می گیرد.
پیشکسوت پرسپولیس گفت:

فکر می کنم وضعیت الوحده مثل العین است که به فولاد باخت. با وجود اینکه الوحده تیم خیلی خوبی نیست، اما نباید آنها را دست کم گرفت. اگر پرسپولیس بتواند از همان جلوی زمین پرس کند و الوحده را تحت فشار بگذارد، می‌تواند به راحتی این تیم را شکست بدهد. ما اگر گل اول را زود بزنیم از پس الوحده بر می‌آییم.
عربشاهی درباره مشکلات پرسپولیس در کشور هند عنوان کرد:

آنطور که اخبار مشخص است تیم شرایط خوبی ندارد و وضعیت کرونایی آنجا هم خوب نیست. امیدوارم که بچه ها رعایت کنند و کسی از اتاقش خارج نشود تا خدای نکرده مشکلی پیش نیاید. باید هر طور شده با سلامتی این چند روز را بگذرانند.
عربشاهی در پایان گفت:

در کل شرایط پرسپولیس ایده‌آل است. تیم یک نیمکت قوی دارد و در هر پست چند بازیکن خوب هستند. با اینکه فوتبال را نمی‌شود پیش ‌بینی کرد، اما فکر می‌کنم پرسپولیس با توجه به قدرتش به راحتی بتواند از گروهش صعود کند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.