سه شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۰

مودریچ: مصدومیت ها و خستگی را هیچوقت بهانه نمی کنیم؛ ام باپه؟ در رئال مادرید از بازیکنان بزرگ استقبال می کنیم

مودریچ: مصدومیت ها و خستگی را هیچوقت بهانه نمی کنیم؛ ام باپه؟ در رئال مادرید از بازیکنان بزرگ استقبال می کنیم

لوکا مودریچ که سازنده گل سوم تیمش در دیدار رفت مقابل لیورپول بود، خود را آماده یک دیدار مهم و حساس دیگر طی روزهای اخیر می کند.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از وب سایت رسمی باشگاه رئال مادرید، لوکیتا در صحبت های پیش از بازی گفت:

من انتظار یک بازی بسیار سخت را دارم، که باید در آن عملکردی متناسب با رقابت ها ارائه کنیم و نمایش درخشانی داشته باشیم. بایدا سعی کنیم عملکرد خود در بازی رفت را تکرار کنیم و به شکل متحد حمله و دفاع کنیم، به دنبال پس گرفتن توپ باشیم و صرفاً از برتری خود دفاع نکنیم. باید برای کسب پیروزی به میدان برویم.
بازی در آنفیلد خالی از تماشاگر برای ما مزیت محسوب نمی شود، چون در حال حاضر شرایط دنیای فوتبال همین است. شخصاً ترجیح می دادم که در ورزشگاه مملو از تماشاگر آنفیلد بازی کنم، و همه حضور داشته باشند.
در فرم خوبی هستیم. بازی های زیادی انجام داده ایم و واقعاً تلفات بسیاری داده ایم، بخصوص در این مقطع مهم از فصل که خیلی از بازیکنان کلیدی تیم غایب هستند اما در فرم خوبی هستیم، و باید ادامه دهیم. 9 ماه سخت تلاش کرده ایم تا در این نقطه قرار بگیریم و شانس قهرمانی در لیگ و اروپا را داشته باشیم و نمی توانیم خستگی را بهانه کنیم. کار آسانی نیست اما باید در شرایط دشوار مصمم و پایدار بمانیم، درست ریکاوری کنیم و حرفه ای عمل کنیم، درست همانطور که تا امروز بوده ایم. امیدوارم که تلاش های ما منجر به فتح جام شود.
مصدومیت لوکاس وازکز
مصدومیت لوکاس دردناک است، چون در فرم فوق العاده ای بود. او واقعاً خوب بازی می کرد، و خیلی به تیم کمک کرده بود. مصدومیت او ضربه بزرگی بود. از او حمایت می کنیم و امیدوارم به درستی و خیلی زود بهبود یابد.
چگونه با مصدومیت ها کنار می آیید؟
این مشکلات ما را به هم نزدیک تر کرده، چون می دانیم که به همه نیاز داریم و باید همگی تا پایان فصل در فرم فوق العاده ای باشیم. مصدومان زیادی داریم، اما نمی توانیم و هیچوقت هم گلایه نکرده ایم. این بخشی از روند بازی و حرفه ماست. مصدومیت بازیکنان آزار دهنده است، اما باعث متحد شدن بیشتر ما می شود.
فصل مودریچ تا به اینجا
از عملکردم و چیزهایی که به تیم اضافه می کنم راضی هستم. احساس بسیار خوبی دارم. باید این روند را تا پایان فصل حفظ کنم، اما امسال را با فصول قبل مقایسه نمی کنم. حالا زمان انجام این کار نیست.
شایعات انتقال ام باپه به رئال مادرید
داستان های زیادی در مورد بازیکنانی که قرار است بیایند یا بروند می شنوید، اما من نمی توانم وارد این بحث شوم. ام باپه بازیکن بزرگی است، و این را در تیم ملی و پاری سن ژرمن ثابت کرده است. همیشه در رئال مادرید از بازیکنان بزرگ استقبال می شود، اما درست نیست که من در مورد بازیکنان سایر تیم ها صحبت کنم، مخصوصاً در این مقطع از فصل. خواهیم دید که فصل آینده چه اتفاقاتی رخ خواهند داد، اما او بازیکن بزرگی است و در جمع بهترین های دنیا قرار دارد.
تمجید ها از تونی کروس
ما سالهاست که در کنار هم بازی می کینم و بدون تردید او یکی از بازیکنانی است که از بازی در کنارش بیشترین احساس راحتی را می کنم، اما بازیکنان زیادی بوده اند که بازی در کنار آنها احساس راحتی به من داده است. از بازی در کنار او لذت می برم. درک متقابل خوبی از هم داریم و باید ببینیم که چقدر می توانیم در کنار هم ادامه دهیم و از بازی همدیگر لذت ببریم.
سیستم بازی رئال مادرید
هر بازی داستان کاملاً متفاوتی دارد. خیلی بعید است که دو عملکرد یکسان و مشابه مقابل یک تیم داشته باشید. کاری که ما باید بکنیم، این است که خوب دفاع کرده و به موقع حمله کنیم. ما به عنوان یک تیم دفاع می کنیم و باید همینطور ادامه دهیم.
بهترین خط هافبک دنیا
باعث خوشحالی و افتخار ماست که چنین تعریف و تمجید هایی را در مورد عملکردمان می شنویم. باید همینطور ادامه دهیم، سال های زیادی است که در کنار هم بازی می کنیم، و درک بسیار خوبی از هم داریم و از بازی کنار هم واقعاً لذت می بریم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.