سه شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۰

توماس توخل: 180 دقیقه واقعا سخت را مقابل پورتو پشت سر گذاشتیم

توماس توخل: 180 دقیقه واقعا سخت را مقابل پورتو پشت سر گذاشتیم

توماس توخل پس از صعود چلسی به نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا، از سختی کار تیمش مقابل پورتو گفت.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از BBC، چلسی پس از برد ۲-۰ در دیدار رفت، در دیدار برگشت ۱-۰ شکست خورد ولی با این حال به جمع چهار تیم برتر قاره اروپا راه یافت. توخل در مصاحبه پس از بازی خود به خبرنگاران گفت:

ما قبول کرده بودیم که باید نبرد سختی را تحمل کنیم. شاید این بازی برای بینندگان تلویزیونی خیلی زیبا نبود ولی برای ما از کنار زمین، یک بازی پر هیجان و بسیار سریع بود. نبرد سختی بود و ما مقابل حملات سریع و شناور حریف کار آسانی نداشتیم. آن ها دائما جا عوض می کردند. باید به طرق مختلفی مقابل آن ها ایستادگی می کردیم. پس از شروعی سخت، به تدریج در این کار بهتر عمل کردیم.
ما خوب دفاع کردیم و لایق ثبت کلین شیت بودیم. فرصت های بهتر برای ما بود _البته این فرصت های زیاد نبودند_ ولی فرصت های نصفه و نیمه بهتری داشتیم. با توجه به این که نتوانستیم به گل برسیم، باید تلاش مضاعفی انجام می دادیم و بچه ها همین کار را انجام دادند. در کل لایق شکست دادن پورتو بودیم. این ۱۸۰ دقیقه واقعا سخت بود.
در کل من دوست دارم مقابل نماینده ای از لیگ خودمان بازی نکنیم چون این گونه بیشتر حس حضور در لیگ قهرمانان اروپا به شما دست می دهد ولی این تنها ترجیح من است. آن بازی هنوز تمام نشده است ولی قطعا به تماشای آن می نشینم. تماشا کردن آن بازی به عنوان تیمی که به نیمه نهایی راه یافته است، لذتبخش خواهد بود. ما به تماشای این مسابقات خواهیم نشست و به یاد خواهیم داشت که هر چیزی امکان پذیر است. لیورپول در خانه تیم بسیار قدرتمندی است، بنابراین برای ما فرقی نمی کند حریف مان چه کسی باشد. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.