دوشنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۰

رییس هیات فوتبال کیش: برای حمایت از تیم ملی از هیچ تلاشی دریغ نمی کنیم

رییس هیات فوتبال کیش: برای حمایت از تیم ملی از هیچ تلاشی دریغ نمی کنیم

محمود پازوکی درباره امکاناتی که هیات فوتبال کیش به تیم ملی ایران خواهد داد، صحبت کرد.

به گزارش ایران  ورزشی و به نقل از سایت رسمی فدراسیون، محمود پازوکی، رییس هیات فوتبال کیش گفت:

پس از حضور مسئولین فدراسیون مواردی که نیاز به ترمیم، تغییر یا بازسازی داشت را در دستور کاری خود قرار دادیم تا در زمان حضور تیم ملی در جزیر کیش، تمامی شرایط مهیا باشد.
پازوکی ادامه داد:

بازسازی زمین چمن، رنگ آمیزی محوطه کل استادیوم و ساختمان هیات فوتبال، تعویض و بازسازی تابلوهای تمام ورودی ها و خروجی ها از جمله تابلوهای رختکن ها و سرویس بهداشتی از اقداماتی است که در دستور کاری ما قرار گرفت.
پازوکی ادامه داد:

رختکن ها آماده می باشد و سرویس های بهداشتی و حمام ها در رختکن ها نیز کامل شدند. همچنین نیمکت های ذخیره در حال بازسازی و تمام صندلی های خریداری شده و در حال تعویض هستند.
پازوکی ادامه داد:

نورهای استادیوم چک شده و مشکلات آن بر طرف و پرژکتورهای آن سفارش داده شده است. ضمن اینکه تورهای دروازه از مدل استادیوم آزادی خریداری شد.
پازوکی گفت:

گروه متخصص چمن برای استقرار در محل استادیوم جهت تکمیل و آماده سازی زمین از روز چهارشنبه در جزیره مستقر می شوند تا اقدامات نهایی در خصوص زمین چمنی مناسب صورت گیرد.
پازوکی در پایان گفت:

از دکتر عزیز خادم و قنبرزاده به خاطر اعتمادشان تشکر می کنم چرا که با برعهده گذاشتن چنین میزبانی توسط هیات ها شرایط خوبی را به جهت توسعه فوتبال در تمامی ابعاد فراهم کرده اند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.